Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dany007 #50 üzenetére

    "mert tudom, hogy veszélyes! Nem igaz nem érted meg"

    de megértem:) csak azt nem érted meg, hogy nem kéne veszélyesnek lennie. csak ahogy már sok autós leírta nem feltétlenül csak itt, a kerékpáros egy alsóbbrendű valami, a tanulóvezető alatt pár méterrel. amíg ez így marad és nem fogjuk fel hogy a közlekedésben mindenkinek az a célja hogy eljusson aból bbe, addig nincs is miről beszélnünk. balkán vagyunk, akik acsarkodva anyáznak egymásra a tolerancia és megértés legkisebb jele nélkül. az meg aztán miért jó?

    országúton jóval nagyobb szívás tekerni. a belvársoban vígan elvagyok, ki már nem mennék. azon túl hogy ráesik a nyakamra és megelőz 100-al akkor is ha szembe jönnek gyakrabban jönnek tempós kamionok is esetenként, nem tudom kapott e már el a szele, vicces dolgokat tud okozni.

    országúton miért lenne nagyobb szükség a kerékpárra mint városban? ott is vannak távolsági buszok, arra is felviheti a háti permetezőt, kaszával meg nem illendő tekerni.

    tolerancia kéne ide sok. megértés. és nem mellverés hogy márpedig soha nem lesztek egyenrangúak pusztán azért mert nincs légzsákotok meg másfél tonna vasatok. azért veszélyes mert nem sokan nem figyelnek ránk. nem azért mert nincs kasztni. ha végre mint írtam lemenne a vörös köd az autósok egy részének az agyáról akkor nem nyomná le a roncsban szerencsétlenkedő T-betűst előtte, átengedi a gyalogost a zebrán, és nem akarna megajtózni, megelőzni és utána jobbra kanyarodni, kigurulni elém, leszorítani. egyébként meg pont a belvárosban vagyok gyorsabb mint kocsival vagy főleg tömegközlekedéssel. elég ritka hogy bárki visszaelőzne ott, a 4-6-osnál gyorsabb vagyok. türelem kéne, megértés, és nem ott kéne méregetni kinem mekkora a lőcse.

    szerintem:) aztán persze a te álláspontod is valid, csupán számomra nem elfogadható a nézet, miszerint ne tekerjek mert miattatok veszélyben vagyok. :)

  • 8th

    addikt

    válasz Dany007 #50 üzenetére

    "Egyébként meg kíváncsi vagyok mi lesz a következő lépés? Vajon kiengedik a bringásokat az autópályára is? Mert ugye sima főúton városon kívül lehet 90-100-zal menni. Innentől már az autópályás 130-as tempó nem sokban különbözik."

    Sőt! Minden pihenőhelynél felállítanak nekik egy-egy kocsmát is, hogy szegények tudjanak piálni egy kicsit ha már úgy kifáradtak a nagy tekerésben. Mert nekik egy hete már azt is szabad ugyebár. :W

Új hozzászólás Aktív témák