Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok,mobil vásárlás előtt állok,és már rég kinéztem magamnak a hd2-t.
    Olvasgattam bőszen ebben a fórumban,már majdnem mindent tudok,de azért még vannak kérdéseim :D

    Tavaly novemberben vettem első érintős telómat,egy htc diamond. Annak ellenére,hogy rezisztív volt,a tf3dnek köszönhetően nem kellett pálcika,bár erősen kellett nyomni a kijelzőt.
    Most cseréltem le közben egy htc magicre (bár közben volt egy sima hd-m is,csak sok minden közbejött és egyszer se tudtam használni),aminek már kapacitív volt a kijelzője,sokkal simábban ment a használata,de azért bukdácsol még az egész,és nem annyira érzékeny (3éve használok ipod touch-ot,megszoktam az általa nyújtott "minőségi" kapacitív élményt),de igazából azért cserélek,mert agyfaszt kapok az androidtól,nagyon nem jön be nekem!

    Szóval az lenne a kérdésem,hogy htc magic-ipod touch viszonylatában milyen a hd2 kijelzője?
    Kezelhetőség,érzékenység és ilyenek?
    Hétköznapi használat szintjén..

    Fm rádió van benne, az jó pont,de mi a helyzet az fm transmitterrel?
    Olvastam,hogy elvileg van benne és dolgoznak xda-n a működésre bírásán,de vajon ha sikerül teljes értékű lesz?
    Tmc tulajdonságait lehet már használni igo8-al?

    A ram korlát feloldás most már minden főzött romban benne van,vagy nem?
    Jár vmi hátránnyal a ram korlát feloldása vagy nem?
    Kiderült már vmi az 1gb romról? Mindegyik hd2ben ennyi van?

    Mennyire gyakori a rózsaszín fénykép jelenség és a fix teljesen kijavította?

    Coreplayer már diamondnál is lejátszotta problémamentesen a konvertálatlan divxeket,gondolom ez a hd2nek sem okoz gondot?
    A kijelző csak 65k (tudom,hogy ez a winmo korlátja,de hátha készültek a jövőre:) )?

    Vajon ez a vas mennyire lesz tartós?Mert a mostani igényeimet teljesen kielégítené,de vajon wp7 xda-s átirata problémamentes lesz?

    Egy dolog biztos: androidot soha többet és sírva rohanok vissza winmo-hoz!:D

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák