Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinamiq

    tag

    válasz sippet #2969 üzenetére

    Valahogy így, de ha tippelnem kell, akkor 3G 15% egy óra alatt, Wifi 8-10% egy óra alatt. Bár ez biztos, hogy függ a térerőtől, illetve a wifi jelerősségtől. Természetesen ezek mellett minden más kikapcsolva! (GPS, Bluetooth)

  • tybsen

    addikt

    válasz sippet #2969 üzenetére

    Bocs emberek, nem néztem a fórumot, nem volt időm semmire az utóbbi napokban.

    Szóval: nem az appokról beszéltem, hanem egyrészt az android különböző verzióiról, másrészt pedig a készülékekről. Az elmúlt időszakban folyamatosan jelentek meg az 1.5, 1.6, 2.1 szoftverek, most pedig a 2.2 illetve az ezeket futtató telefonok. Aztán mindenki várja a frissítéseket a telefonjára, ha egyáltalán jön (tudom, a Desire megkapja a 2.2-t, de nem erről beszélek, hanem úgy általánosságban a rendszerről, például egy HTC Tattoo tulaj hiába is várja a Froyo-t, stb. De még most is folyamatosan 2.1-el jönnek telefonok, pedig már megvan a 2.2 ugye). Gondolom ezért is döntöttek úgy, hogy évente csak 1 frissítés jön, mert nem hiszem, hogy csak nekem van elegem ebből. A telefongyártóknak is nehéz lehet ezt követni.

    A telefonjaimat régebben tényleg gyakrabban cseréltem, egészen 2008 decemberéig, amikor megvettem az iphone 3G-t, ez megvolt egészen 2010 április közepéig, akkor vettem a Desire-t. Nyilván a telefonok gyakori cserélgetésén folyamatosan pénzt veszít az ember és nekem például nincs erre felesleges pénzem, illetve ha van, akkor is sajnálok ilyenekre kidobálni pénzeket. Régebben talán nagyobb mobilőrült voltam, azért cserélgettem olyan gyakran, meg az ember mindig keresi az újabb dolgokat, ki akar próbálni mindent - aztán megnyugszik idővel, vagy ha pl. megtalálja a számára leginkább megfelelő készüléket, akkor nem kell tovább keresgélni.

    Tehát legközelebb nem kell besírnod, ha nem érted, amit írok, inkább kérdezz és válaszolok (látod, normális stílusban). A telefonvásárlási szokásaimról, illetve hogy miért nem veszek 3-4 havonta újabb és újabb 130 ezres telefont, szintén megkaptad a választ, tehát legközelebb kihagyhatod a "de persze ezzel nyilván nem kell elszámolnia" stílusú megjegyzéseket és a vigyorgást.

Új hozzászólás Aktív témák