Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delbarta

    senior tag

    válasz N4ri87 #2954 üzenetére

    Ha ilyen készüléked van, te pl. találkoztál hívás közbeni hibával? Én eddig még sosem, sőt a tesztekben is ki volt emelve, hogy milyen jó, még a többihez képest is a hang átvitel, pedig ez nem jellemző a pda-kra. Az, hogy néhány készüléknek ilyen-olyan baja van, az nem azt jelenti, hogy mindegyik olyan.

    A gyenge szoftveres támogatást nem tudom értelmezni, több ezer ingyenes szoftver van hozzá, a nem ingyenesek többsége is néhány perc alatt megtalálható, letölthető. Az állapotjelző led probléma is olyan ami a mindennapi használatra semmilyen befolyással sincs. Sokan pl. én is övtáskában hordom. Ha nem hallottam meg a hívást, akkor a ledet sem fogom látni. Ezt úgy oldottam meg, hogy feltelepítettem a progit, ami hangjelzéssel figyelmeztet az elmulasztott hívásokra.

    Sokan nem veszik a fáradságot, hogy egy picit elmerüljenek a részletekben, és rögtön siránkoznak, hogy ez-az nem jó, de szar, a régi telefonom tudta, ez miért nem, meg ilyenek. Ez a tipikus magyar hozzáállás, mindig siránkozni, ahelyett, hogy a megkeresnénk a megoldást.

    Nekem egyedül az hiányzik, hogy az sd kártyára tudjak telepíteni, mert ez a 147MB nagyon kevés, de erre is van megoldás, az app2sd. De kivárom a 2.2-t, mert abban gyárilag benne lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

Új hozzászólás Aktív témák