Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waterman_

    aktív tag

    válasz Bundás22 #35 üzenetére

    úristen! hány éves vagy Te??? látsz Te összefügéseket? vagy a nyakadban lóg egy fél mázsás arany smukk és pózolsz mint valami holivúdi selyemfiúcska?
    a sarki boltos nem azért jár nálunk kombi trabanttal, mert nem szertne egy jobb pickupot, hanem mert még működik a trabant! érted?? szereti! könnyű bepakolni! és nem utolsó sorban, mert ami megfelelne neki funkcionalitásban, az már drága neki.

    ''azok viszik sokra akik nem elégszenek meg sosem és mindenből a legjobbat akarják, ez mentalitás kérdése. Mindenből! nincs kompromiszzum!''

    -->> a Te általad szajkózott életstílus már csak pár lépésre van a ''lopj csalj hazudj, hogy jó verdád, smukkod, házad legyen''-től..
    a tocsik sem elégedett meg a keresetével, zsebre tett még 600millát. hitler sem elégedett meg németországgal, toljuk kijjebb a határokat. a móriak sem elégedtek meg a fizujukkal, megöltek pár embert és nekik most jobb?

    nem nagy körülötted a gravitáció? ezekkel a beszólásokkal görbíted a teret..

    ------

    (#40) tuskooo :
    nem általánosítani akartam, csak megdöbbentem, hogy egy új nemzedék sötéten nő fel. biztosra veszem, hogy nem általános a dolog.

    [Szerkesztve]

    ..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

Új hozzászólás Aktív témák