Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jómagam

    csendes tag

    Üdv Urak!

    Nekem is meggyűlt a bajom az új 91.31 driverrel. :O
    Épp időszerűen újraraktam az xp-t (A8N-E Bios 1013), mely gond nélkül fel is ment.
    Amikor is a következő hibák jelentkeztek:
    (egyáltalán nem vagy csak részben)
    -nem indult el az Windows Update,
    -az Office 2003-at sem sikerült frissítésre bírnom, azokat letöltötte de telepíteni már nem tudta,
    -ugyanígy a 2006 Norton Internet Security és a 2006 Norton SystemWorks sem volt frissíthető , a LiveUpdate letöltés után hibát jelzett és bezáródott,
    -alternatívaként felrakott F-Secure 2006 sem akart frissülni a netről,
    -semmilyen tömörítő progit sem tudtam müködésre bírni, (a fájlok sérültek és/vagy CRC hiba a fájlban hibaüzenet jelentkezett), a legkülönbözöbb helyről letöltött eltérő tartalmú tömörített fájlok esetén is jelentkezett ez a hiba,
    -a letöltött tömörítettlen .exe állományok sem voltak futtathatók vagy telepíthetők,
    -FireFox alatt nem települtek fel a bővítmények (pl.: FlashPlugin),
    -az internet iszonyat módon belassult, illetve hibásan jelenítette meg az oldalakat.

    Kb. így ennyi. Tájékoztatásul közlöm, a gép nem volt vírusos, és a spyware progik-tól is mentes volt. Hardver oldalról is minden rendben volt, mivel ugyanez a konfig, ezelőtt 1évig hiba mentesen futott.
    Most a 6.70-es nForce4 driver-, és a régi 88.61 Forceware-rel hiba nélkül szakít a gép. :DD

    Remélem másnál nem jelentkeztek ezen problémák. :F

    ASUS A8N-E, Athlon 64 3500+ Venice, 2xKingmax 512MB 433MHz TinyBGA,
    ASUS EN6600GT, Samsung SP0812N, 2xSP2004C, ASUS TV Card stb...


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák