Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vamzi

    őstag

    válasz edward2 #155 üzenetére

    Igazából kettőnk között a vita arról megy, hogy szerinted felesleges a 32gb, mert azt normális ember biza nem bírja kihasználni.

    Gta3, 9mm, shadowgun, fifa, maxpayne, csak hogy néhányat említsek. A gta3-t leszámítva ezek 1-1,5GB méretűek.

    Most őszintén, utaztál már 10 percnél többet valaha is? Hidd el, hogy nagyra értékelnéd a tableteden a választékot, egy nagyon hosszú, nagyon unalmas út alatt egyedül. utaztam már 24 órán át folyamatosan, és a 16 gigás telómon az összes médiát kétszer néztem/hallgattam meg...hát nagyon unalmas volt

    Nincsen semmi baj ezzel a géppel és nem az örök elégedetlen szól belőlem. Csak az zavar, hogy szinte nuku választék. Úgy értem, ha már van 8gigás 200ért, 16 gigás 250 ért, akkor miért nincsen 32 gigás 300 ért? Vagy pedig egy sd kártyaolvasó, amibe én döntöm el, hogy mit teszek...

    De vannak könyvmolyok is, akik meg imádnak olvasni és telepakolják a kütyüit könyvekkel. Ez sem bűn. Sok olyan embert ismerek, akik 1-1 útra 2-5 fizikai könyvet visz magával, mert szereti váltogatni, illetve mikor milyen könyvet akar olvasni.

    De van aki meg fotózik mondjuk... a fotókkal is igen hamar meg lehet tölteni egy ilyen kütyüt... a lényeg a lényeg, hogy hiány érzetem van a google első tabletével szemben. Az irány viszont jó.

Új hozzászólás Aktív témák