Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz vamzi #153 üzenetére

    Legközelebb légyszíves olvasd el az előzményeket:

    Onnan kezdődött az egész vita, hogy ez a tablet nem arra van feltalálva, hogy a filmjeid/ zenéid nagyrészét tároljad rajta. Erre jött valaki, hogy hát ő nem is tárol rajta filmet meg zenét és úgy is megkajál közel 32 giga helyet... na ez totálisan életszerűtlen.

    Akkor nézzük. Veled meg arról vitáztunk, hogy egy 3-5 órás autóbusz/vonat útra mire van szükséged ami 32 giga helyet megkajál. Na most azt ne mond nekem 3-5 óra úton neked kell 5 film 5 album zene és 5 játék ami ráadásul mind kötelezően legalább 500 megás legyen... hát te is úgy az átlagfelhasználó vagy.... 500 megás játék hány van ilyen play storeban egyáltalán...

    Lássuk én hogy látom ezt a helyzetet: hétvégére elmész valahova 3-5 óra vonat út: 2-3 film legyen 5G, 5 album mp3ban bele ne dögöljünk már, hogy "csak" 320kbpsban rakod fel zenéd tabletre legyen 1 giga..., aztán 5 darab játék ami életszerűbb méretekkel rendelkezik legyen az is 1 giga. Elértük a mágikus 7 gigát.

    És akkor ahogy már egyik kommentemben kifejtettem: 200 euró ez a tablet. Mi a jó istent várunk már? Valaki írta másik topikban: itt az embereknek kiadhatnák a világ legjobb tabletét ingyen akkor is rinya lenne, mert mondjuk a hátsó kamera csak 8mpixel és miért nem 16+

Új hozzászólás Aktív témák