Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nem gyárt több LCD tévépanelt a Sharp

    ph A cég bezárja utolsó, Sakaiban található üzemét, amivel egy korszak ér véget.

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    Múltkoriban azt hiszem itt kerültek szóba a bőrövek, itt egy youtube videó, ami segít tisztázni, hogy milyen bőrök vannak [link].

    Full grain - A teljes bőr, a felülete is az eredeti, a sérülések is látszanak, változatos mintájú
    Top grain - A felső rétegből egy nagyon vékonyat levágnak, hogy az egyenetlenségek eltűnjenek, de majdnem olyan erős, mitn a full.
    Genuine - Na a maradék hulladék, ami a vastag bőr felső, értékes részének levégása után marad. Ezt vonják be vékony műanyag réteggel és mintázzák meg. Szóval technikailag nagyrészt bőr, de töredéke az erőssége.
    Bounded - A bőr hulladékot ledarálják és összeragasztják. Na egy már kb csalás szintű, bár technikailag van bőr tartalma.

    Azt hiszem, amit vettem az például "genuine". Majd kiderül, hogy mennyire lesz tartós :)
    Gondoltam másoknak is hasznos lehet rendelésnél, hogy értség a különbséget a bőr és bőr között. Eltartott egy ideig mire ezt megtaláltam.

Új hozzászólás Aktív témák