Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Loha

    veterán

    Szerintem nagyon jó a teszt!
    Nem csak azt kell letesztelni, hogy mit tud egy proci elméletben alapfrekin ilyen holmi Sisot Sandrákkal...
    Aki egy ilyen olcsó procit vesz általában játékra, az tipikusan GF2-őt fog hozzá venni, és Q3-mal UT-vel fog vele játszani :)))
    Az viszont nem tetszik, hogy lehúzzátok a VIA TuC-os chipjét! Azt tudom, hogy az ABIT-os verzióval gondok vannak, de az ASUS-os nagyon jó!
    Nekem ASUS TUV4X van 1300-as cerkával
    feszemelés nélkül megy 1533-on 118-as FSB-vel legdurvább memóriabeállításokal. a Sandra szerint 900-950Mb/s-os memória sávszélesség.
    Feszemeléssel a proci határa olyan 1600, 1633 körül van, nekem is ennyit bír maxi.
    Én is GF2-őt akartam mellé, de jobb választás volt egy GF4MX440. 3DMark 2001 5086 pont.
    Én azért vettem Intel-es chipkészlet helyett VIA-t, mert nem 1.5Gb-ig kezel memóriát, és az AGP memória sincs 64Mb-ban korlátozva mint az intelnél! Ebben a lapban egy 800-as cD0-ás celeron feszemelés nélkül megy 1200-at, egy hétig volt benne és szerintem az is elég jó választás lehet.

  • Loha

    veterán

    válasz Chrys #93 üzenetére

    Nekem is 1300-as van ASUS TUV4X-ben és lazán megy
    feszemelés nélkül 1533-on. Tovább is megy fesszel de a memóriáim sajna elég gyengék és nem bírják. cas2-ben.

Aktív témák