Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz gabipaci #123 üzenetére

    Nem kell rajta sokat. Mindig találni balekokat. :>

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz gabipaci #143 üzenetére

    Semmi kényszerképzet nincs, de ha magadtól nem érzed a különbséget (ami van), akkor Ákos a sarokról, Teréz Anya vagy akár maga az Atyaúristen is mondhat bármit, nem?

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz gabipaci #145 üzenetére

    G700-at igen, s-t még nem, de rudi szerint ugyanaz a vevő ( / "vagy fejlesztettek rajta" - amit kizártnak tartok). Nem olyan hulladék, mint a régi 27 MHz-es "csodák", azóta mégiscsak eltelt jópár év, de azért érezhető.
    Mint a régi mizéria, amikor bejöttek a lézeres szenzorok. Egy raklap emésztési végtermék volt az összes, de persze ment a hype. Idővel azért szépen kupálódtak, de még az "új" S9500-ös Avago-nak is vannak kisebb-nagyobb bajai.

    Valamelyikőnk biztos meglepődött volna. :)

    Azoknak a körében, akik kicsit "komolyabban" gondolják az online lövöldét (Quake-ek, CS 1.6, UT99, hellyel-közzel CoD4 promod; idTech-alapú engine-ek (UT nem az) minden kis röccenést kihoznak), nem véletlenül nem terjedtek el a farkatlan rágcsálók - akik már versenyszinten űzik, ott meg pláne.
    Casualra meg hétvégén Betülfildezni, esetleg késő esti Heroes-partikra nyilván jók, de oda szinte bármi. A sok pluszgomb is jól jöhet valakinek, akár munka vagy böngészés közben, esetleg a vezeték hiányából fakadóan fotelből kattintgatni a médialejátszón - de a célközönsége nem ez.

    Ha bedugod, akkor meg értelmét veszíti, hogy wireless-t vettél egy negyedhavi fizetésért, jobban jártál volna valami olcsóbb Logi vezetéknélkülivel (garanciapolitika miatt Logi) + egy vezetékes céleszközzel; a vicc, hogy nem csak "performance"-ban, de árban is.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #145 üzenetére

    Nekem van is G700 egerem ,de nem használom mert ET hez és Q3 hoz gyengén teljesít.Valami oknál fogva néha túlreagál, mintha be lenne kapcsolva az egérgyorsítás. ( pedig registryben is offon van ). próbáltam performanccet, darkfield izé technológia ide vagy oda, sajnos ugyan az a jelenség. 3 féle egérpaddal, stb- sajnos hardcore fps hez nem való valóban.G400 madzaggal, optikával 600 CPI-n halálosan pontos. 40 acc alatt szinte soha nem lövök.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #149 üzenetére

    lehet lemaradtam, de a vezeték nélküli technológiát vitattátok épp hogy észrevehető e a különbség valóban és arra fogható e a negatívum. Ha nem jól gondolom akkor bocs. Erre írtam amit írtam. itt van a pro-hardveren épp a g700 egerem a performancet most vette meg egy kollega . Ezen kívül 14 Logitech rágcsálóval rendelkezem , igaz ebből van egyforma 2 mx518és 2 g9x egerem, tehát van összehasonlítási alapom. Anno a Logitech támogatott minket csapatszinten több versenyen is. Q3 és társai, kaptam egyedi festésű és gyártású egeret is. ennyi a dicsőségfalról :C l

    Pont ezt írom neked hogy észrevehető a különbség. Ha a G700 egeret vezetékkel használod akkor se változik semmi, megmarad valami oknál fogva a túlhúzás. Próbáltam kideríteni külföldi fórumokon is ennek az okát, sőt magától a gyártótól is érdeklődtem helpdesk szinten, de sajnos nem tudták megadni a választ. Az operációs rendszerre fogták.tettem fel szűz Xp-t és Win 7-t is, alap driverre,l kikapcsoltam mindent, amit kellett.)
    Ha meg más egérhez viszonyítom mondjuk a g400 hoz akkor a g400 sokkal jobban teljesít azonos játékban , beállításokkal. De igazából majd meggyőz téged is a próba, de ha ajánlhatom neked mindenképpen Q3 vagy Enemy territory,hasonló gyors mozgású játékban teszteld. Battlefieldben értelmetlen. ott úgy is jó lesz.

    Anno olvastam a Logitech supportos cikkedet, meglepődtem a szétverős részen :D nekem soha nem kellett pedig 2005 óta csak tőlük vásárolok és volt garanciális gondom is. :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #151 üzenetére

    Én nem éreztem különbséget, és ezt nem értem miért.Esetleg ha sikerült neked is tesztelni ezt a dolgok nagyon kíváncsian várom , hogy mi a véleményed róla, nem más itt megírhatnád.
    Direkt azért választottam,hogy ha kell otthon netezni , single offline játékhoz,akkor majd jó lesz vezeték nélküli módban, hardoce szintem meg USB-n át majd tolom. Valami oknál fogva nem volt az igazi, pedig fogásban, egyeneshúzásban simán jó volt. Néha jobbról balra nem ugyan annyit fordult, mint balról jobbra. Pedig alacsony felbontáson használtam, több féle padon.( talána Qpadot szerette a legjobban).
    Gyanakodtam a sensorra is, meg arra is hogy az én példányom a rossz, de volt szerencsém kipróbálni másikat is és ott is produkálta néha. Szóval kényszerűen és keserű szájízzel vettem tudomásul, hogy ez a vezeték nélküli technológia valahogy hardcore szinten tényleg nem tud kiszolgálni. Kíváncsi vagyok neked mi lesz a véleményed :) :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #153 üzenetére

    Elképzelhető lenne de szerintem nem pro szinten. ahhoz messze van még , bár a másik oldalról sok jót hallottam viszont a Razer Mambáról, az új verzióról.Állítólag vezeték nélküli gamer egerek között alázza a G700 -t. Azt hiszem bármilyen istenkáromlás is, de ki fogom próbálni. Cs fanatikus ismerősöm oda van érte, pedig ott is kell a jó reflex.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #155 üzenetére

    De az új generációs Mambáról beszélsz?mert ha jól tudom van egy ősöreg, van egy újabb és van egy 3. generációs. valami apró átalakítással. Eddig ahol olvastam azt írták milyen jó meg ez meg az. Próbálni nem próbáltam még .Volt egy deathadder v2-m még nem rég, fél évet bírt aztán elkezdett duplán kattintgatni. el sem hittem , először arra gondoltam hogy biztos softver hiba, de aztán itt a fórumon azt olvastam hogy ez elég megszokott. fél év alatt kifektettem.

    gekkoXT : Nekem se volt vele különösebb gondom, de hardcore szinten sajnos kevés volt. Amúgy ergonómiailag nem tökély, de nagyon szépen lehetett húzni vízszintesen akár 12 cm hosszan.Pl Nagyon fontos ahhoz hogy sok HS-t tudj szórni a népnek :) Sokan azt gondolják hogy a szimmetrikus egér elavult, pedig a G300 ET ben és Q3 ban példaértékű, hogy milyen könnyen tudod húzni egy vonalban akár 180 fokon át. A jobb kézhez kialakított egerekkel ez nehezebb mert automatikusan "elhúz" a a kezed. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #158 üzenetére

    Maradok a Loginál akkor :) G400 kiszolgál már egy ideje, G9x-t küldte nálam nyugdíjba. pontosággban ráver ,de a súlyozás nagyon hiányzik :(

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #160 üzenetére

    Szerintem nagyon fontos dolog,G5 egér óta nagyon szeretem belőni vele. Persze karmos fogáshoz nem fontos annyira de, tenyeres fogásnál a finom mozdulatok kialakulásához jó ha nehezebb az egér egy kicsit. persze függ az egérpadtól is és a sensytől is.High sensnél ( amit én is használok) nagyon jól jön és persze a jó öreg Func padomon , amit néha még most is előveszek :)teflon skatezzal megspékelve át lehet rajt fújni 2 levegővel a G400 egeret :)

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • thurands

    csendes tag

    válasz gabipaci #185 üzenetére

    Miért hívjam fel? A vásárlás előtt meg is kérdeztem az eladót, hogyha bármi gond adódna, kihez forduljak, Logitechhez vagy hozzájuk, írta hogy hozzájuk. Miért lenne jobb ha közvetlenül az ügyfélszolgálattal dumálok?

  • thurands

    csendes tag

    válasz gabipaci #187 üzenetére

    Hát én is kíváncsi leszek, amúgy a tesztelőtől kérdezném, neki nem volt hasonló tapasztalata a g400s-sel? Köszi a választ!

  • cairojack

    aktív tag

    válasz gabipaci #204 üzenetére

    Nem lehet mindenhol kapni? WTF? Logitech shopból rendelje a halál, másfél-kétszeres áron...
    (Iponban v Aquában legyen, a többi nem érdekel).

    (#205) b.
    Az általad leírt hibákból semmit nem érzékeltem, nem tudom, hogy te hibás darabot fogtál ki, vagy mi van. 3 év alatt elnyűttem egy mokrokapcsolót, ami 20 millió klikkre van hitelesítve. Elhiheted, hogy régen elég HC gamer voltam. Mostanában nincs rá időm és az új, "1 gombosra butított" konzolportos vackok nem kötnek le.
    Ami az egeret illeti, én High Sense játékos vagyok, nem rántom az egeret, és ebben mind a két egér jó sztem.

    Azt a dumát meg, hogy "én ki tudom akasztani az egeret, ezért akkora kva király vagyok, mint három másik" pont olyannak tartom, mintha egy autóversenyző azzal kérkedne, hogy "Tudom ám én úgy vezetni az autót verseny alatt, hogy felrobbanjon a motor. Látod milyen király vagyok?" - hát ha neki ez jó, csak sztem a tudás nem erről szól.

    Én anno voltam egy bizonyos szintű játékos (és még 1500 forintos egérrel kezdtem), nyilván nem olyan szinten játszottam, mint Fatality, de azért eléggé ott voltam a szeren, külföldi szervereken is megvolt a respectem. Biztos mindent tönkre lehet baxni, de nekem eddig tökéletesen megfelelt a G500, sosem hagyott cserben (igaz a G400 sem, csak szerintem az igénytelenebb kialakítású, anyaghasználatú), és így fórumokon kívül, még nem is halottam ilyet. Itt szokták páran verni magukat, hogy a lézeres egér szar, csak az optikai...
    Na most ez meg sztem pont olyan mint az iPhone vs Android. Kinek a pap, kinek a papné...
    Aki ezen akar lovagolni, sok sikert hozzá.

    Amúgy meg ha neked a G400 jobban bejön, használd azt. Engem aztán nem zavar. 1000 forintos egérrel is el lehet lenni.
    Mint mondtam, nekem mindkettő van, az egyik 3,5 éve, a másik 2 éve. Megvan a preferenciám, és ezt osztottam meg. Ha másnak más, nekem nem fáj... :)

    És attól mert idegenek győzködnek olyasmiről amiket személyesen sosem tapasztaltam, a véleményem sem fog megváltozni.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz gabipaci #219 üzenetére

    Menet közben nem takarítgattad, vagy ennyire elhasználtad?

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz gabipaci #221 üzenetére

    Szövet / hybrid --> hideg / kicsit langyos vizet szépen ráfacsar (a meleg víztől hullámossá válhatnak!), puha szivaccsal finoman, szálirány mentén megtörölget, majd hagyja száradni. Némelyik padot lehet 30 °C-os kímélőprogramos mosással is mosni (pl. SS QcK, Corepad C1).

    Műanyag / fém / üveg --> langyos vízzel alaposan átmos, finoman megtörölget valami puhább törölközővel / szivaccsal, hagyja száradni. Esetlegesen egy kevés, semleges zsíroldó-szert is lehet adagolni neki, de ezesetben mindig öblítsük újra tiszta vízzel is.

    Egyes padokhoz külön törlőkendőt is kapunk (pl. SS SX).

    Gondolom az alap, hogy nem árt, ha kezet mosol, mielőtt az egeredhez / padodhoz nyúlsz, és nem az új Everglide felett kezdesz bográcsozni. :)

    Ha elmész otthonról, a cuccost akár valamivel le is takarhatod és akkor nem száll rá a por sem.

    Másolva innen.

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz gabipaci #223 üzenetére

    A te igényeidhez szerintem egy könnyen takarítható műanyag pad lenne a legmegfelelőbb. Azok egyszerűbben tisztán tarthatóak, nem gyógyul beléjük a mutty, ami rákavarodik a hot dogból. :))
    Műanyag padokkal sok tapasztalatom nincs. Nyunyu ajánlására vettem egy ilyent jóanyámnak, majd megnézem hogy bírja a sör+kaja+cigiről lehulló parázs/hamu miegyebek kombót. (Anyuka is G400-al tolja, bár igazándiból nem értékeli mekkora jóság is jutott a keze alá.)

    Errefelé a tv-hez kötött gép pedig egy Logitech K400-al van megtoldva, mert messze van az ágy az egértől... :DDD

    3 év ilyen használat után lehet nem is olyan drasztikus az az ultraderm... :N

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák