Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz b. #150 üzenetére

    Meghajlok a teljesítményed előtt :R
    Én már túl felnőtt voltam, mikor megadatott a lehetőség, hogy egyáltalán gépet vegyek... Nem jó környékről származom :)
    De a lényeget még mindig nem érted.
    Nem az a kérdés, hogy a G700 kielégíti-e egy hardcore gamer igényeit, ehhez sajnos nem tudok hozzászólni, lévén én nem vagyok az.
    A kérdés az, ha elkezdesz játszani a G700-al, érzel-e különbséget ha be van dugva, és ha nincs bedugva?
    Ha esetleg ki akarod próbálni, akkor ne az egérből húzd ki, hanem a gépből, mert van aki arra panaszkodik, hogy túl vastag ez egérkábel, és ezért nem tud szabadon mozogni. De jelen esetben csak az a kérdés, hogy az érzékelő gyorsasága, a gombok reakcióideje, stb érezhetően különbözik vezetékkel és vezeték nélkül.

    Amikor nekem szét kellett vernem a billentyűzetet, akkor nem az volt a szokás, hanem az, hogy a vevőt, az egér elemtakaróját, és a billentyűzet magasító lábait letörve kell visszaküldeni. Én csak kialkudtam ezt a szétverőset, hogy annyival is meggyorsítsam a folyamatot, ne kelljen a postára várni, amíg odaér a cucc. Ekkor már valamilyen szinten szigorítottak, aztán megint lazábbra vették a figurát, most meg van a FixIt kft, szóval maximális szigor :(

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák