Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dassler #29 üzenetére

    én meg jól megszívtam, mert 1éve vettem lakást... otp-től 1.3millát, raiffeisentől pedig 5.85-öt vettem fel... persze chf... 164volt az árfolyam, amikor felvettem (akkor ez nagyon magas volt, mert előtte csak 1-2alkalommal volt fölötte... aztán utána leesett 140körülre...) raiffeisen nem is változtatott a részleteken egy forintot sem... otp-nél meg az utóbbi 4hónap alatt 3szor kaptam levelet, hogy emeltek rajta... 23ezerre álapították meg az induló részletet és azzal számoltak 84hónapra... 138frank volt a havi... 20-21ezer körül fizettem a jó árfolyam miatt... aztán amikor emelgettek, akkor lett 26-28-30-31ezer... és most már 164frank a havi törlesztő... egyoldalúan módosították a szerződést a szemetek a maradék 70-75 hónapra... ez a durva... leültem persze a hitelfelvétel előtt és számoltam, hogy bizonyos árfolyamingadozást hogy viselek el... erre áthúznak mindent 1mozdulattal... (mellesleg kénytelen voltam anno lakást venni munkahely meg minden miatt... nem tudtam volna szülőktől munkába járni...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák