Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz janos666 #465 üzenetére

    Nincsenek parancsikonjaim az asztalon, mert a háttért legföljebb bekapcsoláskor látom. Azaz de, a lomtár. A leggyakoribb 8-10 program a gyorsindítón van 16 pixeles ikonokként, ezt még Win7 esetén is így állítottam be. A Start menüből közvetlenül elérni a vezérlőpult elemeit, lenyíló menüre állítottam mappanyitás helyett. A gyorslista kb. 10 eleme újabb 9 gyakori programra mutat, azon kívül pedig a "Minden program" menüt ritkán használom. A Win7 programkeresője nekem nem jött be, mert mindig elfelejtettem a program nevét, amire kerestem, így az ABC szerinti elrendezés, amihez az XP-ben a W7-tel ellentétben görgetni sem kell, nekem jobb. A Metro azért nem jön be, mert nem egy sorban kell átfutni az ikonjait, hogy megtaláljunk valamit, ráadásul az egész monitoron kell pásztázni. Mert mindig elfelejtem, mit hova tettem, még ha évek óta ugyanott használom is. Mindenkinek egyéni szokásai vannak, azért jó, ha megadják a választási lehetőséget. Úgy nézem, talán a Win10-ben már ismét így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák