Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Crystalheart #462 üzenetére

    Ez a start menü érv nekem csak azért érdekes, mert én már XP-n se nagyon használtam és nem is igazán értem, hogy másoknak miért kell ez. Kezdő koromban még bóklásztam néha benne és csak arra emlékszem, hogy milyen fájdalmas, macerás dolog volt úgy navigálni az almappákban (bizonyos programok jobb-klikkes menüje is hasonló, azt is utálom, de azok ritkán mennek két szinttől mélyebbre, míg az XP-s start menü szerintem benéz néha 3-ra is). Aztán egyszer rájöttem, hogy a mappa tallózóval is meg lehet nézni mappák és ikonokként a start menüt. Ezt követően egy rövid ideg így használtam, mert végre átlátható és kényelmesebb volt. Kicsit később rájöttem, hogy én is tudok ikonokat pakolni bárhova bármilyen elrendezésben. Sőt, igazából az asztalon is tök jó helye van az ikonoknak, mert egy idő után úgyis megunja az ember a háttérképét. :))

    A 8-at pedig úgy kezdtem, hogy beállítottam az automatikus asztalra dobást induláskor (mikor ezt még kézileg kellett megcsinálni úgy egy kemény perc alatt) és alig láttam valamit az új menükből.

    Pontosabban Vista óta használtam néha a start menü keresőjét, de az gyakorlati szempontból pontosan úgy működött Win8-on is (azon túl, hogy többet takart ki a háttérből, ~5 helyett ~100%-ot :D - de az teljesen mindegy volt nekem, mert úgyis azt néztem, hogy mit gépelek és miket dog ki rá...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák