Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz leviske #41 üzenetére

    "A játékgépekre visszakanyarodva, amennyiben az GCN rész megkapja majd DX12 alatt a jogot a feladatok kiosztására"

    Na ez a rész nekem fura még kicsit, bevallom nem olvastam még erről, és kétségeim is vannak hogy ez így ebben a formában jó(vagy llétezik).
    Az APU egyetlen jó oldala az lehet, hogy a részecskerendszereket és fizikát elég jó hatékonysággal tudja majd talán számolgatni. Ugyanakkor processzorra mindig szükség lesz ,mert nem fogod apu-val tömöríteni a kis cumódat, nem fogja a gpu rész betölteni a windowsod, játékot stb...
    Akkor még nem is beszéltünk a megjelenítésről, ugyanúgy szükség lesz az erős dgpu-ra amihez a hozzáférés ugyanúgy "nehézkes"lesz mint eddig. (ha a gyenge igpu számolja a fizikát, még kevesebb kraft marad a grafikára)
    Ugyanúgy át kell tolni a megjelenítésre szánt végeredményt a memóriájába, parancsokat kell osztogatni...
    Ha kihoznának egy procierőben ugyanolyan frankó procit mint a mostani i5-i7, meg melléraknának egy kaveriben levő HSA-s gpu részt, és még nem is adnák drágában, én is azt venném. Látnám benne a rációt, de sajnos nem ezt mutatja eddig az APU-s vonal.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák