Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Dominguez #2285 üzenetére

    Rossz helyen keresed. Én nem mondtam, hogy üzletben kell venni, és ott olcsó lesz. :( A neten nézelődj, és kimondottan javaslom a gamer365 oldal fórumát e célra! Tele van új, origi, meg kifogástalan használt gamek adás-vételével. Most is van egy mobilszámom, ha kell válaszolj gyorsan és megadom: a sác vadiúj, mo-i kiadású gameket akar eladni 10k/db áron! ;)
    A másik: GoW 4k, GoW2 6k volt a legtöbb helyen, NEM Platinum kiadásban, én is úgy vettem. Milyen üzletekben jársz te? :F
    De, hogy tovább mondjam a fóliás, vadi új game árakat: Lost Planet 9k, DMC4 11k, HS 10k. A legdrágább game az UDF volt amit vettem, 12k-ért. :D Pld. MotorStorm és RFoM gameket jó, és használt állapotban 4-5k körül hajigálják 1esek. :K
    Ezek jónak tűnnek?

    attavanti: igen, keresgélek és nem találom, hol láttam a bill+egér kombót támogató gameket. :B Az tuti, hogy a RFoM a frissítés telepítése után támogatja, a többit meg ha megtaláltam. Én két különbözü cordless cuccot próbáltam ki (A4 Tech, Logitech) de az nem volt jó. :( Persze volt a Logitechnek netto 18k-ért olyan cucca, ami valszeg jó lett volna, de azt el sem hoztam még kipróbálásra sem... annyit én nem adok érte.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák