Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabest

    tag

    válasz Szirty #3327 üzenetére

    Szia, 1* is köszönöm a türelmed!
    Minden kérdésre nem találom célszerűnek válaszolnom, jelenleg :) De most hogy már tudom nagyjából mire képes ez az FC, így elmondom hogy mit csinálnék,(igen, jóllátod, hogy egy meglévő programba akarok + dolgot/szűrést beleirni, de nem egy meglévő DB-t beővíteni...),
    hanem :)
    :egy moby olvasó(meglévő, "char"-ként mutatott/látszódott) DB-jéből olvasnék ki/kellene összehasonlítani 4bájtot.
    Ez kb 10-20mp-enként frissül/változik, és erre a változásra kellene az FC-nek lefutnia, újra és újra. Viszont úgy terveztem, hogy csinálok 4 külön(azért mert ahogy kivettem ebből nem lehet neki definiálni hogy 0-29, vagy 30-59-ig nézze át a betallózott DB-t/tömböt, vagy legalábbis nekem nem sikerült) DB-t 0-29-ig feltöltöm előre/vagy irhatják távolról bele az adatokat. És mindegyik DB-be fusson le ez az FC, és minegyik FC-nek lenne 1-1 kimenete, amit 1-be billent, és én azt már tudnám használni, ha talált egyezőt. Gondolom le kell resetelni az FC-t(vagy az újabb triggel reseteli?? :/ )ha talált vagy sem. A dupla találat nem érdekes, de nem lesz, mert úgy lesz a DB feltöltve h ne lehessen. Megvalósítható az elképzelés? :))

Új hozzászólás Aktív témák