Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz slashing #6710 üzenetére

    Én a saját Jukebox felületet és a Jamj-ot is próbáltam. Egy-két apróságtól eltekintve igen jól testreszabható. Sebessége? Nos, én ki tudom várni a Jukebox-ba való belépést követően azt a pár másodpercet, amíg betölti a filmplakátokat. Utána nem nevezném lassúnak, ráklikkelsz a filmplakátra és max 2 másodperc után látod a film adatait és a nagyobb plakátot. Ennyit egy weblapon is vársz, ne ahhoz mérd, hogy mennyi ideig tart belépni egy könyvtárba, itt azért képet és infót kell betölteni és ebben nincs sokmagos proci meg több giga ram, de nem is kell. A film gyorsan indul és onnantól kezdve sincs gond semmilyen hardveres sebességgel. Olyan jelenséget nem figyeltem meg, hogy ennyivel később jelenne meg a kép, plakát vagy a szöveg. Nekem fal-nézetben megy a Jukebox, előre betölti azt a kb. 15 plakátot, ami úgy kifér egy képernyőre és azokba belelépve viszonylag gyorsan reagál. Ha lejjebb görgetsz, akkor még kb. további 3 sor már be van töltve és ha tovább görgetsz, akkor újabb 2-3 másodperc alatt betölt újabb 20-30 plakátot. Szerintem ez bőven kielégítő, de ha ez nem tetszik, elvileg hamarosan kijön a teljesen flash-alapú firmware.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz slashing #6710 üzenetére

    De, én is éreztem már úgy, hogy megőszüök mire betölt, mikor össze-vissza nyitogattam vele tesztábrákat. A WD-k tényleg sokkal fürgébbek. Bár normál használat közben ennek szerintem nincs nagy jelentősége.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák