Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz BBéci #22101 üzenetére

    Ez meg már ízlés dolga. Én pl. nagyon örültem a Da Vinci kód - Angyalok és démonok párosnak 2,5 eFt - 2,5 eFt-ért, mindkettő kiváló film. De mondjuk nem nevezném gyengének a Szelíd motorosok - Taxisofőr filmeket sem, mindkettő filmtörténeti klasszikus, ráadásul utóbbi referencia-szintű felújítást kapott. A Sólyom végveszélyben - Lopakodó pack is nagyon baráti, előbbi egy igen erős Ridley Scott film (szerintem kb. az utolsó brutálisan jó háborús film volt), a lemez pedig szintén referencia szintű. Brian élete - Gyalog-galopp szintén elég alap filmek, nagyon közkedveltek és még ha nem is igénylik a BD-t, azért 2,5 eFt-ért szerintem eléggé rendben van darabja, tekintve, hogy DVD-n is annyiba kerülnek mai napig.

    A tényen nem változtat: jóval olcsóbb a BD, mint volt, ez szerintem már abszolút a megfizethető kategória, nem lehet rá mondani, hogy horror összeg lenne 2,5 - 3 eFt egy filmért. Ráadásul a Sony lemezek mindig nagyon jó minőséget képviseltek.

    "Nem olvasok filmes fórumokat, azt sem tudtam, hogy léteznek olyanok. A filmeket nézni kell."

    Ezt meg inkább nem kommentálnám annak tükrében, ahogy az árakat illető trendekről magabiztosan nyilatkozol. :N

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák