Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz #54715584 #7490 üzenetére

    Nem hangzik flame-nek, sőt, részben egyet is értek vele. Több tekintetben pl. a 2008-ban vásárolt HD-Ready Pana plazmám jobb volt, mint a 2010-ben vásárolt fullHD, így például a statikus képelemekre sokkal toleránsabb a 2008-as, azon gyakorlatilag nem látható foszforlag sem, működési zaja pedig abszolút nincs. A G20-nál ezek pl. kevésbé mondhatók el - bár az is igaz, hogy még ott is bőven a megfelelő határon belül vannak ezek a dolgok is.

    De azt is el kell ugyanakkor ismerni, hogy évről évre egyre többet nyújtanak a TV-k és itt én sem csak elsődlegesen a szolgáltatásokra gondolok, hanem a képminőségre, precizitásra, színhűségre, feketeszintre. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy egy 2010-ben megvásárolt plazma már 2012-ben nem minősül kiválónak, én pl. mai napig bőven boldog vagyok az 50G20-ammal és eszemben sincs lecserélni, akármilyen is lesz az idei széria - pláne, hogy 5 év garanciám van rá. Azt viszont gond nélkül el fogom ismerni, ha az idei modellek lelépik - mert várhatóan mindenben le fogják. De ez még nem ok arra, hogy lecseréljem.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák