Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    Hirdettem egy ideig az előző tévémet, pana 42U20-at, ami már matuzsálemi korú, majdnem 2 éves. Igazából csak kíváncsi voltam a piac reagálására, mert nem akaródzott eladni. Szerettem azt a tévét. Az első gondolatom is az volt, amikor eldöntöttem, hogy nagyobbra-jobbra váltok, hogy odaadom apóséknak, kiváltani az utolsó szériás, elég ratyi képi világú, 3-4 éves CRT-jüket. A váltás ötletétől először (még karácsony előtt) mereven elzárkóztak (nem fér el, nagy lenne ide, jó az nekünk ami van, inkább add el, ne kerüljünk pénzbe neked stb.). Pár napja megint rákérdeztem apósomra, vigyázva arra, anyósom ne legyen jelen. Éreztem, valami megmozdult benne. Egyébként mindig érdekelték a kütyük, műszaki ember. Tudtam, most kell lépnem! Kitaláltam, megrajzoltam és legyártattam egy speciális tartókonzolt, amivel a meglévő, tolóajtós szekrénysor elé lehet rakni a talpától megszabadított tévét, mert természetesen a 86 centis helyre, ahol az eddigi CRT volt, nem fért be. Fúrtam, faragtam, fűrészeltem, csavaroztam, bekapcsoltam, behangoltam, beállítottam. Após leült az ágyra és láttam a szemén, hogy ő még ilyet nem látott. Talán nálam, de az más. Meredten nézte a képernyőt, láthatóan nem hitt a szemének. Nem függő, de sokat tévézik, most pláne, mert betegeskedik. Sajnos elég szar kábeltévéjük van, így pláne nem hagyhattam, hogy előbb-utóbb valami divatos, alsó-közép fos lcd-t vegyenek maguknak, nagyon ratyi SD megjelenítéssel. Egy kicsit feljebb vettem a fényerőt, mint amit az én szemem kíván, öko-mód be. Még anyósomon is láttam, aki teljes antitálentum ilyen szinten, hogy ledöbben. A nagyobb méret is nyilván, meg a nagyságrendekkel jobb kép, apósomat rögtön a tévé elé szegezte.
    Tök jó érzés volt, be van aranyozva a napom.
    Gondoltam elmondom.

Új hozzászólás Aktív témák