Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz GaborGh #1600 üzenetére

    Ha a nézési távolság nem kevesebb mint 2 méter, akkor onnét az 50" alapból adódik. Azt, hogy melyik a best-buy, azt csak akkor tudjuk megmondani, ha tudjuk az ársávot, amiben gondolkodsz. Talán kettőt lehetne ajánlani: Samsung PS51D550 ha 200e Ft körüli a keret, illetve egy sokkal minőségibb (képminőség) darab a panasonic 50G30-asa 300e Ft környékén. LG-t nem szoktak ajánlani, de én is csak egyet láttam működés közben (valami 50-es méret 353-as típus) annak nem tetszett a képe. Az igazsághoz szerintem az is hozzátartozik, hogy még egy LG plazma is jobb adott áron adott méretben mint az LCD, tehát az sem rossz, csak ezen a fórumon (gondolom tapasztalatok alapján) kialakult az LG--Samsung--Panasonic sorrend, a gyengébbtől a jobb felé haladva. Én a saját szemem szerint a G30-ast látom tényleg érdemben jócskán a többi fölé emelkedőnek képminőségre.
    Garanciaidőben most nincs igazán difi (talán) 2+1 éves garik vannak a samsungnál, szerintem a panasonic is hasonló. Hogy melyik mennyire elromlós..... nehéz erre okosat mondani, annyival több pana romlik el a fórumtársak készülékeiből, mint amennyivel tobb panás van mint samsungos. Legalábbis ezt írták valamikor két hónapja, mikor felvetettem, hogy nem nagyon olvasok elromlós samsungról, ellenben panasonicról elég gyakran.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák