Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz psg5 #1256 üzenetére

    Gondolom ez a cikk volt az, én is olvastam. Mondjuk arra is kíváncsi leszek, hogy a Sony legfrissebb handheld konzolja, a PS Vita mennyire fog átütni, mikor a tabletek egyre inkább egy asztali PC erejével vetekszenek és ráadásul mondjuk a 7" és 10"-os variánsok jóval nagyobb - ráadásul érintésérzékeny - kijelzőkkel rendelkeznek, mint a Vita. Játékok is egyre szélesebb körben elérhetők rájuk, ráadásul abszolút multifunkciósak, szemben egy kézikonzollal, a felhasználói élmény is nagyobb rajtuk. Nekem gyanús, hogy nem lesz akkora sikere, mint az elődjének volt.

    A TV-be épített konzoloktól meg előre ódzkodom. Egyetlen előnye lehetne: az évenkénti revíziók és folyamatos fejlesztések, de ebben meg azért nem látok potenciált, mert akkor az új játékok nem tudnának visszafelé is kompatibilisek maradni, illetve még ha tudnának is, akkor is érdekes lenne, hogy egy 2012-es TV-n más a játékélmény, mint egy 2013-ason. Akkor már ott tartunk, mint a moduláris PC-k esetében, a konzol lényege szűnne meg ezáltal.

    Nade majd meglátjuk, kíváncsi leszek, merre mozdulunk el.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák