Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz znagyznagy2 #7615 üzenetére

    Az analóg T-Home csomag (bár már láttam nagy szórást a minőségében helytől függően) alapvetően nem rossz, korrekt képet adna a plazmán (HD-Ready-n különösen), ettől nem kell félned. Ha visszaolvasol, az újdonsült plazma tulajok javarészt nagyon kellemesen csalódnak az analóg TV-adás minőségétől (már akinél korrekt a jel), én is így voltam ezzel anno a sok LCD/plazma megtekintése után, melyeket ezerfelé osztott forrásról hajtottak az üzletekben.

    Az élettartam már más kérdés. Arra ne számíts, hogy a CRT-hez hasonlóan 15-20 évet is simán elmennek a mai plazma/LCD TV-k, mert nem fognak, ilyen tekintetben ne ringasd magad hiú ábrándokba. Ugyanakkor 5 évet azért szerintem az átlag TV-k lazán kibírnak, különösen azért, mert ma már kicsit érettebb a plazma-technológia, mint mondjuk 5 évvel ezelőtt volt.

    Konzolt tekintve nézd meg ezt pl.: ennek a karja full kinyújtott állapotban olyan 65 cm-es, de szerintem lehet, hogy találnánk nagyobbat is, csak azt valószínű atombiztosan kéne felfúrni. De szerintem találok ennél masszívabbat is.

    szerk.: Találtam is, de az árban nagyon horror, szóval marad, hogy inkább a bútorral kéne valamit kezdeni, vagy máshova rakni a TV-t, esetleg egy Pana TV-álvánnyal venni a TV-t, amire a DVD-lejátszó/videómagnó is elhelyezhető.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • gh9

    csendes tag

    válasz znagyznagy2 #7615 üzenetére

    "Egy analóg T-Home-os csomag esetén rosszabb a plazma képe, mint egy CRT-n?"

    Nálunk pl. egyértelműen az. Ne érts félre, nézhető, csak a CRT-n meg kimondottan szép.

    Mindenesetre már én is látom, hogy, az eredeti hozzászólásoddal ellentétben, plazmát akarsz. :-) Amivel nincs is semmi gond, hajrá.

    (MKV amúgy, nagyon (túlzóan is, de most jó ez is) leegyszerűsítve olyan mint a divx, csak nagyfelbontású.)

Aktív témák