Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz BaLee #35237 üzenetére

    Igen, és valahol elkeserítő, hogy pl. DM-Fan is évek óta mintha hiába jártatná erről a száját. Meg linkelné be állandóan a nézési táv/képátló táblázatot.
    De megnyugodhat, mert pl. engem is ezek az észérvek segítettek az értelmes döntés meghozatalában.
    Nálam még olyan cidrizés is volt, hogy egy 1366x786-as lcd-ről váltottam, és az 1024sor számomra a 4-5 éves gagyi monitorokat idézte.
    De végül elfogadtam, hogy más a képpontok alakja, és frász különbséget nem látok a két felbontás között.
    A két kép között viszont annál inkább!!!
    A plazma, na az tv. Az lcd, az egy tuneres monitor. Az sd adásokat én még a legújabb csiricsáré CCFL-es vagy ledes lcd-ken is olyannak látom, mintha egy ötéves gyerek emlékezetből akarná a világot lefesteni. Pacák és maszatok, arcbőr helyett színes halotti maszkok. Tényleg, mint amikor a kedves halott hamuszürke bőrére erős színekkel festenek a ravatalozásra. És főleg: gyors mozgásoknál még a hd anyagok is valahogy természetellenesek.
    De biztos vannak már hiperszuper, és ennél sokkal jobb lcd-k.
    Na de egy 130ezres 42-es hdready plazma természetes képével ami versenyezni tud, az legalább két és félszer annyiba fáj.
    Majd ha lesznek egyszer 3000 lumenes ledes projektorok, szép képpel, negyedmilláért, akkor venni fogok, nem kérdés, de tévének egy plazma tökéletes számomra.

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Aktív témák