Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #35 üzenetére

    (folytatás)

    a_tesz: a koncepció jó, alapvetően nekem tetszik, a többiek elég jól összeszedték, hogy lehetett volna "erősebb" ez a kép. Remélem mutatsz képet a mostani (és azutáni, és azutáni, stb) fordulókban is!

    tbs: hozzád illően formabontó, és a koncenciókat semmibe vevő :R (tényleg respect!) Úgy értem, az üres pohár adja magát, te pedig mintha szándpkosan közízléspukkasztó módon belevágtál a pohárból, de csak egy picit (erősebb vágás ugye más téma), az egyik embert is félbenyested (téged ismerve, ezt is szándékosan, hm?), kicsit olyan mintha a jobboldali ember a pohárból emelkedne ki könyökölve, de az se teljesen... szóval, te tesztelsz minket, illetve hogy mennyire a mindenfelé olvasott, kőbe vésett vagy vésetlen szabályok szerint gondolkodunk, avagy mennyire tudunk elszakadni tőlük. Ha nagyon bele akarnék magyarázni, akkor a képeden nemcsak ital nincs a pohárban, hanem képszerkesztési szabályok sincsenek :D Na jó, a pohár aranymetszés-közeli helyen van.
    Szóóóval, nem a legtetszetősebb képed az eddig általam látottak közül :) de határozottan elgondolkodtat, egyszerű témaválasztása ellenére. Szóval, a maga nemében, szerintem, hmm, nem rossz.

    grabber: hasonlóan a_tesz képéhez, nem akarom a többieket ismételni, jól elmondták. Te is megvalósítottad az egyik ötletem :)

    Cassidey: a szabad képzeletért neked is gratula! Nem a legerősebb kép az én ízlésem szerinti mezőnyben, de nem is a legkevésbé az. Nekem egyáltalán nem tűnik erőltetettnek, reménykedtem is ilyenekben :) az utómunkával együtt nagyon jól néz ki (a durávábbal pláne, kivételesen)

    gr_balu: a meglátás, a szemszög nekem nagyon bejön! A FF, igen... ha a fények laposak, az más tészta, nem tudom lett-e volna alkalmad máskor visszamenni. A nejlon tényleg nem kéne oda. Mindenesetre, ahogy mondtam, pöpec meglátás.

    Bubanc: az ötlet itt is ötös :) a megvalósítás se rossz, el lehet gondolkodni hogy talán más fényekkel vagy vágással jobb lett-e volna, de legalábbis ütősebb - így nem ez lett a "befutó", de közel volt :)

    Whatever.

  • MrBean55

    aktív tag

    válasz j.bravo #56 üzenetére

    j.bravo:
    Aha, szóval ékezet, LEESETT ... :D
    Én tényleg "túlbonyolítottam", más úton jártam, szerintem ott is kell lennie megoldásnak, de ez durva. :B :B :B

    Ja, szeretnék mindenkit tájékoztatni hogy a mostani képem nem vekker lesz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Hydra SR

    addikt

    válasz j.bravo #314 üzenetére

    Lehet, hogy kicsit későn írom de talán még nem nagyon: ez a kép nekem nagyon tetszik! Jó meglátás, jó pillanat, precíz szerkesztés, abszolút a témához passzoló kellemes színvilág, simán kiállítható, falra való darab, csak gratulálni tudok! :C Az a futó nagyon sokat tesz hozzá még, pedig anélkül se lenne rossz csak az teszi különlegessé

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

  • *Ropi*

    félisten

    válasz j.bravo #456 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm! :) :R

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • biker

    nagyúr

    válasz j.bravo #565 üzenetére

    köszi. nem vágtam én semmit, így sikerült elkapni :(
    majd legközelebb ügyesebb leszek :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #583 üzenetére

    Óóó, nem figyeltem eléggé:

    (#574) t_a_m_a_s: túl gyors voltál, túl hamar tetted fel, azért nem vettem most észre :D kár hogy nem egészen vízszintes. Egy sor virágcserép alapból nem túl izgi téma... de hogy a nagy sor "visszaköszön" az ablakpárkányon kicsiben, így már nagyon feldobja a képet. Jó meglátás, jó ötlet!

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #1028 üzenetére

    (folyt.)

    (#996) eastsider: megtaníthatnál engem lájtrúmozni :) Ahogy Riccio is írta, zsír a szimmetria, és szépen, jó arányokkal osztottad fel vízszintes sávokra. Hogy ne legyen mégse túl szimmetrikus, meg ott a világosabb folt a bal oldalon... Egyben van.

    (#997) TayRol: ezért már a tali után irigyeltelek, hogy megláttad :C Zsír. A Miami-s útirányjelzővel együtt pedig még poén is van benne.

    (#998) total90: talán kevésbé lett látványos, de nagyon jó a szabad témaválasztás :R Szép bokeh.

    (#999) Zozzer888: hű micsoda kavalkád... Jó kompozíció, pont ennyi kell az égből/tetőből, illetve a sötétebb csík jó helyen vezeti a szemet. Picit talán még húzhatnál is rajta (a kontraszton).

    (#1000) nesa: ez is rendben van. Király hogy nem az alagút egyenes szakaszán lőtted. Egy autó mondjuk elférne hamis témának. Legközelebb légy (még) lazább és tedd fel az eltérő értelmezésből született képet! ;)

    (#1001) spanyoll: szintén erős absztrakció, jó. Bírom a megtört-homályos fekete valamit az üveg mögött.

    (#1002) hege01: jó meglátás ez is; szobafalra nem tenném ki csak úgy, de a témában tök jó. Mi ez egyébként? Azt a tetőszerűséget tartja?

    (továbbra is folyt. köv)

    Whatever.

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #1089 üzenetére

    szóval akkor folytatva.:

    (#1057) Real_Necro: Nem rossz, szépen kijön az üveg "dombornyomásának" textúrája, átjön a "jéghidegen az igazi" fíling - de azért bennem van hogy tudsz ennél jobbat is! :)

    (#1058) Furkoo: Jó a két halmazállapot jelenléte, kellemes-hűvös a színvilág. Hogy sok-e a fekete, azt hirtelen nem tudom :) Jobboldalt alul valami átsejlik a feketeségen, meg vannak még ilyen ferde csíkok, direkt? Meg kéne néznem otthon mennyire látszik rendes monitoron. Összességében tetszetős kép, gratula.

    (#1059) Zozzer888: az ötlet jó, kicsit talán lehetne világosabb mert az az érzésem hogy a fröccsenés árnyékos részei bebuktak, és ezért érzem "lyukasnak" a vizet.

    (#1060) cOxeR: Mint portré, elsőrangú, békés, kedves. Hogy a kék háttér víz, az tényleg nem egészen egyértelmű, de ettől még persze jól néz ki :)

    (#1061) TayRol: kár hogy nem a cseppeken van a fókusz mert a színvilág, a szerkesztés, meg úgy egyáltalán az élességet kivéve minden nagyon rendben van szerintem.

    (#1062) spanyoll: hasonló érzetem van, az élesség nem a jéghegy távolabbi szélénél van véletlen? Koncepció, világítás király.

    (#1063) t_a_m_a_s: kell a zöldség :) igaz, lehetne élesebb/még homályosabb. Kicsit rá lehetne segíteni utómunkával hogy igazán ütős legyen, a potenciál megvan benne.

    (#1064) schawo: Szép. Nekem tetszik. Egyszerű de nagyszerű. Slágertéma, de én pl. nem csináltam még, nem tudtam úgy összehozni minden körülményt hogy így megjelenítse a csepp a környéket. Sok helyen letucatoznák de nekem tecc.

    (#1065) szarkad333: ez még inkább slágertéma :) nincs is azzal baj szerintem. Kicsit talán elvitted türkizes irányba, de csak annyira hogy nem egyértelmű hogy szándékos-e vagy véletlen. Vagy meghagyhatnád rendes zöldben, vagy tovább tolhatnád elfele a színeket hogy látsszon hogy tudatosan akarsz valamilyen hangulatot adni.
    Jó lenne ha a középtájt levő nagy csepp még beleférne az éles tartományba.

    (#1066) Olynor: ez egy olyan kép, ami az érintettek (család) számára hordoz plusz tartalmat, vált ki érzelmeket; illetve idéz fel emlékeket. Kívülálló nem nagyon érti, főleg hogy a FF és a zaj vagy szemcsésítés miatt tényleg nem sok minden látszik.
    Becsülendő hogy olyan képet teszel fel amihez érzelmeid kötődnek - csak számíts rá hogy nem mindenki fogja érteni!

    (#1067) ballington: na egy klasszikus vízeséses :) Nagy okosságot nem tudok mondani, a kép rendben van.

    (#1068) priusz: Kitűnő ötlet a vízsugarakat-cseppeket előtérnek használni! kár hogy sajnos megdöccent a megvalósítás :( A lányka arckifejezése, gesztusa inkább ijedt, mint aki valami rosszat tett. Az ásványizes palackot mondjuk ki lehet retusálni :) de érdemes lenne ugyanezt újrafotózni átgondolt fényekkel és kevésbé ijedt lánykáva, mert az ötlet, a koncepció király.

    (#1069) End-ru: ebbe nem nagyon lehet belekötni, szuper! :R

    (#1070) kovsol: szép kics csobogó, a fenti ág - mivel csak az az egy van, nincs több - nem kéne már oda szerintem. A lenti fűszálakból talán hagyhattál volna többet, ha már mindenképp belógtak.

    (#1071) Zozzant: Itt is el lehet mondani amit Olynor képénél, de itt több infó van a képen. Szépen repülnek a vízcseppek - mondjuk azt hirtelen nem látom egyértelműen hogy nagyfiad ennek éppen örült vagy nem :)

    (#1073) David33: Nem rossz. Szép csepp-becsapódások. A horizontot egyenesítsd ki és lehet hogy egy kis kontrasztot is elbír még :)

    (#1074) aleister: Szép. Egyebet nem tudok mondani, kéremkapcsojjaki. :DDD .

    Whatever.

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #1206 üzenetére

    (#1184) Throme: az ötlet itt is jó, kár hogy nincs a gólya alatt semmi, azaz nem látjuk hogy valóban landol-e vagy csak kering a levegőben.

    (#1185) fodorpeter: Szintén szép svenk.

    (#1186) Zozzer888: Szintén szép svenk.

    (#1187) MrBean55: Szintén szép svenk.

    (#1188) forceberg: Nagyon impresszív szerekezet lehet! Kissé ijesztő, mintha a kislányra épp lecsapni készülne valami acél-alien... Lehet hogy a színvilág teszi, nem tudom.

    (#1192) TayRol: az a fej tényleg nagyon komoly :) mondjuk látszik hogy épp megállt egy farolással és parkolni készül - vagy épp indul? Jó ez bár tényleg bele lehet csempészni még egy kis dinamikát.

    (#1193) m3ss: Hűűű, hát kemény. Nem rossz, bár kevesebb is elég lett volna :)

    (#1194) cOxeR: kedvesen kergetőznek a tesók, szép környezetben; akár a szeretet témába is illett volna szerintem, elrugaszkodva a mainstream értelmezéstől. Jó.
    Van tippem hogy mi forgatja fel a nyarad, bár amire én gondolok, az nem csak ezt a nyarat forgatná fel :D

    Kiegészítés: bocs srácok, az autós svenkekre nem nagyon tudtam mit írni; talán priuszé az átlós szerkesztés miatt, illetve fodorpeteré a terep miatt kicsit más mint a kiépített pályás vízszintes versenyautós képek; amikkel semmi baj nincs, a témaválasztás nagyon kézenfekvő, a kivitelezés is teljesen jó, csak - szerintem - a játék (egyik) lényege (számomra) az is, hogy ne mindig csak a kézenfekvő megoldásokat válasszuk. Szóval az eltérő, egyedi, szabad értelmezésből fakadó képek nekem (ebben a játékban) jobban bejönnek, de attól még ezek rendben vannak.

    Kiegészítés 2: emiatt valószínűleg nem csak most, hanem később is meg fogom még kapni tőletek hogy az én képem kevésbé közvetlenül fogalmazza meg a témát - de nem bánom :D , mint mondom, számomra ez az egyik lényege, és amennyire tőlem telik, bátorítanálak titeket is hogy merjetek elrugaszkodni a kézenfekvő értelmezéstől :)

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #1207 üzenetére

    Mea culpa, kimaradt:

    (#1174) Freddy76: Nehéz kritikusnak lenni mert egyrészt minden normális ember elfogult kissé a kisgyereket ábrázoló képekkel, másrészt pedig tudjuk hogy mennyire büszke apuka vagy (legyél is!). Szerintem a főtopikban mutatott vágás jobb. Hogy kritikus legyek: oké, tudjuk hogy mozog a hinta, csak nem pörgetted át szegénykét, de tényleg dobna rajta némi bemozdulás, vagy ha olyan szögből kaptad volna le hogy látszzon hogy nem függőlegesek a kötelek, azaz a hinta mozgásban van. Az arckifejezéséből mondjuk azért látszik hogy történik valami :)

    Whatever.

  • Fandango

    veterán

    válasz j.bravo #1322 üzenetére

    Hat ez nagyon jo! :DD :C
    Bocsi az offert, de muszaj volt.

    [ Szerkesztve ]

  • Santiagain

    senior tag

    válasz j.bravo #1351 üzenetére

    Most már "csakazértis". Láttam, hogy csúszik a zárás, mondom, akkor gyors leszek. Nem lettem, ráadásul sebtiben, manuális fókusszal ennyire futotta.

    Ha már dolgoztam vele, akkor íme az én pillanatom:

    http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

  • Omen

    tag

    válasz j.bravo #1385 üzenetére

    Ez brutál jó lett :Y , kár lett volna kihagyni :C

    Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #1389 üzenetére

    Megtudtam hogy nem lehet hsz-t áthelyezni. Király lenne, ha ezeket meg tudnátok írni a csevelytopikban is, innen pedig töröltetni :)

    Whatever.

  • total90

    veterán

    válasz j.bravo #1563 üzenetére

    Tábla értékelés:

    (#1556) zool1

    Nekem túl csicsicsáré hatású. A fehérített sarkok, a szöveg kiemelése... ez így nem jön be nekem.

    (#1554) MC Pite

    A háttérben lévő szembe fényből lehet többet ki lehetett volna hozni. Így olyan mint ha lefotóztál volna egy táblát, mert van rajta valami szöveg.

    (#1553) Santiagain

    Zsúfolt.

    (#1552) Omen

    Kár a fekete keretért, azt levágva nekem jobb.

    (#1551) Streky89

    A bal oldalból többet mutattam volna...

    (#1550) kayaman

    Ez tetszik, jópofa :K

    (#1549) zolka78

    9GAG-re okés, másra ne tudom elképzelni.

    (#1547) cOxeR

    A forduló egyetlen képe ami igazán tetszik :R

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • j.bravo

    addikt

    válasz j.bravo #1566 üzenetére

    Ha jól tévedek, nem értékeltem még a decemberi láz témát.

    (#1568) Omen: nagyon jó ötlet, poénnal-csavarral ahogy tőled megszoktuk, gratulálok! A műfenyődarabnak mondjuk kicsit fura a színe :) de a kép zsír.

    (#1569) total90: szép kép, jó ránézni, szép FF, bár a lázat nem értem :) Oké, karácsonyi készülődés, de a békés, yugodt oldalát mutatja csak be. Ami persze nem baj.

    (#1570) zolka78: az ötlet nálad is csillagos ötös! Kár hogy az utómunkával kicsit elrondítottad (szerintem); ha hagyod a falon lógva vagy akár az asztalra dobva, jobban mutatna mint így körbevágva ls feketével kitöltve. Szerintem. De mint mondtam, az ötlet király!

    (#1572) MC Pite: mézeskalács sütése, ill. dszítése? Sajnos nem jön le se a december, se a láz :) bár a kép vicces, jópofa. A fehéregyensúlyt azért beállíthattad volna rendesen... meg akár némi utómunkát elbírna a kép. Picit talán tolakodók az edények az előtérben.

    (#1574) kayaman: Na, ahogy mondtam, nekem ugyanez az ötletem lett volna, csak Mikulássapival, meg régi higanyos lázmérővel, esetleg piros/fehér takaróval, és világosabbra exponálva (akár beáldozva a karácsonyfaégő-bokehet.) Szóval mint ötlet, nekem tetszik :DDD
    Jobboldalt szerintem kicsit sok a felesleges rész.

    (#1575) zool1:[/a láz itt se jön le nekem egyértelműen, a bokeh és a becsillanás jól mutat, de azért nem ez életed főműve. Bocsánat :)

    (#1576) Zozzant: Hát esztétikai szempontból nem a legszebb, de Lázár miatt jó poén! Bemozdult kicsit? Mintha "szellemképes" lenne. Persze ha azt jeleníted meg ezzel hogy lázasan alig lát ki az ember a fejéből, azt is égő szemmel, homályosan, akkor nem szóltam :D

    (#1577) cattus: A szobrász tényleg lázasan dolgozik, kár hogy elbújik a jégtömb mögött. Persze, értem hogy a szálló jégforgács így volt jól megvilágítva, tényleg jól is néz ki, csak úgy lenne jó ha mindemellett az ember is látszana.

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák