Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    vegul emellett dontottem:

    vagy igy:

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    nagyon jo kepek szulettek, grat mindenkinek. par koktel utan meg is jott a kedvem egy kis szovegeleshez :P azert kicsit csodalkoztam, hogy ilyen keves ff kep jott, ennek a temanak eleg jol all sztem.
    nalam:
    1. j.bravo kepe, iszonyat jo kis absztrakt, remek kompo, utomunka meg pont az en izlesvilagomnak megfelelo :C falra vele!
    2. TayRol kepe, zsenialis az a kep, perspektiva, vonalak..ahogy minden kozepre mutat. gondolkodtam, hogy holtverseny lesz elso helyen..de eleve mind1 is, mert nem verseny, meg valahogy ff-ben mutatna sztem igazan nagyot ez a kep. annyira jo a kompo meg a vonalak jateka, hogy sztem a szinek feleslegesen probaljak elvonni a figyelmet a formakrol, vonalakrol. ha vmi ff kep lenne mondjuk vmi texturaval, meg azt is benyalnam hogy Bresson vmi regi kepe :DDD
    3. End-ru kepe, ami egyszeruen csak klassz! utomunka, tema is tetszik.
    szoros befutok pedig eastsider, coxer es Sucuka kepei. coxeren tetszik a szinvilag, meg jo nagyon a hatter szine/texturaja. Sucuka kepe pedig nagyon otletes! eastsidere meg szokasos jofele :)

    szarkad333: te zold keped is klassz, kicsivel tobb doffal is megneznem, hogy a meroleges szorok ( mi az ? :B ) is eles tartomanyban legyenek. de amugy jo kis minimal.

    MrBean55: sztem ennek a kepnek a szimmetria jot tett volna, meg talan nem kozeprol fotoztad. alulrol also 1/3-ot en vagnam.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    minden kephez nem irok, csak amirol tudok vmi hasznosat mondani, ennyi kepet nehez lenne ertekelni :) probaltam a tobbiek hozzaszolasat nem elolvasni, bocs, ha ismetlek par embert...

    (#1049) Omen jo lett nagyon, tetszik a tukorkep is, megvilagitas is, olvadt viz is mutatos, cim is otletes :C

    (#1055) Dr V hehe, full uugy nez ki, mint az alien. mokas lett :) zajszures raferne viszont.

    (#1056) total90 nagyon jo lett, technikailag is..szinek kompo minden nagyon jo. erdekelne, hogyan keszult..(fenyek, cseppek?)

    (#1057) Real_Necro valahogy a kompo lehetne jobb, fura, hogy belevagtal a feliratba.

    (#1058) Furkoo klassz!

    (#1060) cOxeR jo ez a hatter/hatterszin, szepen levalasztja a modellt.

    (#1061) TayRol annyira kicsi lett a dof, hogy a "cseppek magassagat" nem fedi le, mintha csak a szirom lenne eles.

    (#1069) End-ru :C
    (#1062) spanyoll huh ez nagyon tetszene, nagyon jok a fenyek, hatter, meg a szinek foleg. viszont a doffal bajom van, nem lett kicsit majdnem backfocusos? olyan mintha az elessegi tartomany csak a jegkocka hatso felet foglalna magaba...

    (#1064) schawo jol sikerult kep, jo a kompo, elesseg. pont tegnap talaltam 500px-en egy magyar sractol egy hasonlot, remelem nem haragszol ha beszurom, iszonyatosan jo kep...

    (#1059) Zozzer888 ez is tetszik, talan egy kicsit tobb vilagitas nem artott volna, ha ugy meg lenne vilagitva az egesz tema mint a bal felso sarok jobban tetszene.

    (#1065) szarkad333 a kompozicioval van csak kis bajom, nem is tudom hogy kellene elrendezni, de ebben a formaban annyira nem kiemelkedo ez a kompo, legelesebb cseppek is a kep sarkan vannak, kivezetik a szemem a keprol.

    (#1074) aleister nagyobb meretben? igy kicsiben nekem kifejezetten tetszik.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    rovid ertekeles szeretetre.
    ropi almas kepe nagyon bejon, coxer kepe is, nagyon jo az a hatter, es egyetertek a flickres kommentelovel, tenyleg nagyon jol le van valasztva a par rola. vignette is annyi amennyi kell, bejon.

    (#1148) Zozzer888 ez az effekt nekem egyaltalan nem jon be, amugy is inkabb kivancsi a kutya, nem? :)

    (#1153) zolka78 blur nekem nem jon be, latszik rajta, hogy utolag lett rateve.

    (#1156) fodorpeter
    (#1149) priusz
    (#1146) End-ru
    klassz :C

    (#1145) Freddy76 aranyos, de mintha kicsit eletlen lenne a szeme, nem?

    (#1144) zool1 nem szerencses ez a felso perspektiva. az is kar, hogy a kislany arcat nem latni.

    (#1155) j.bravo aranyos, jo kep. csak ez sem passzol annyira a temahoz.

    (#1157) forceberg :DDD jo kep lett.

    (#1166) *Ropi* a ket kikotos kepen nekem tul sok minden van a kepen, tortenes a hatterben, hajok, engem zavar, viszont aranyos pillanatok. a valyoghazas tetszik, de en levagnam jobb oldalrol a tuzcsap arnyekat, meg ott mellette a tied(?) is.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    hat ujat en sem tudtam osszehozni...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    seeeenki nem csinalt nd szuros kepet? szegyenljetek magatokat. majd ha megjon a variable nd2-1000 szurom... :K (mondjuk kicsit felek a minosegetol)
    sorry ami kimaradt, nem minden kephez tudok ertelmes velemenyt/kritikat igy hirtelen, de a kepek szinvonala ismet jo, tetszik mind.

    (#1166) *Ropi* ez a kep is egyre jobban tetszik :C igazi klasszikus magyar haziko. szuper megvilagitas es ez a dontott poz is nagyon bejon, arnyek meg a padka is remek, kicsit vagnek jobbrol.

    (#1168) zolka78 elso egyertelmuen jobb.

    (#1179) zool1 nem rossz, talan nekem a masik balettos keped jobban bejon.

    (#1183) Omen kreativ vagy, klassz otleteid vannak, sztem a megvalositas is jo lett. :K

    mind3 svenkes kep tetszik, klassz minoseguek!

    (#1184) Throme elesseg azert nem tokeletes.

    (#1188) forceberg kar, hogy a mozgas nem annyira jon at. mondjuk ha 4 percig forog nd szurovel se lehetne igazan megorokiteni. amugy a masik topicba linkelt keped ugyanerrol jobban tetszik, szellosebb a kompo.

    (#1191) j.bravo jo a megvilagitas, indokolt az ff. egyszeru kis kep, tetszik. ebbol is neznek egy nd szuros verziot szivesen.

    (#1194) cOxeR na most nem fognak belekotni a kepedbe, egyszeru az utomunka, 2 heppi kolok :) pedig en is ugy szeretnek mar belekotni vmelyik kepedbe :P de ez is kivalo lett. egyszeru, aranyos kep, kivalo kompoval. gondolom nem veletlen alltal be oda, a ket hazteto meg a kerites is remek kompozicios elemek. talan a bal also sarokban egy kicsit sok most a vignette nekem.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    bocs az 1 h kesesert.
    talan ez a legnyariasabb, meg leglabb friss. bar mar volt a masik topicban...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    par vizes velemeny
    (#1214) Zozzer888
    erdekes kompozicio ;] ez a ferdeseg meg a nagyon lentre helyezett tema nagyon nem tetszik.

    (#1215) zool1
    cimadas meg a tema az tetszik. kep meg nem is tudom, olyan atlagos elkapott kep. bar az utomunka meg az eloter meg tetszik is, de semmi extra. bar ebbol az adott pillanatbol meg helyszinbol nehez sokat kihozni.

    (#1216) Omen
    ezt mar lattam regebben is masik topicban. nagyon jo! tueles, kontrasztos, remekul passzolnak a szinek, jo ez a mar-mar standard napraforgo vagas is :)

    (#1217) nesa
    remek :R majdnem kicsit sok nekem ez a szinezes, de nagyon jo.

    (#1219) Throme
    nagyon tetszik, a helyszin, a tema, az egesz, bar nem ertem miert csinaltad ilyen "csikra". 16:9 kornyeken akkor mar jobb lenne sztem, en meg hagynek egboltot. meg nekem annyira bejon, hogy raszantam volna azt a par percet, hogy szepen kiretusaljam a vegighuzodo kotelet.

    (#1223) forceberg
    sztem mar masik topicban ezt is ertekeltem, nekem ez annyira nem. keves az eles tema az eloterben nekem.

    (#1224) aleister
    hmm ez nekem nagyon szuk. fura ez a kompo. kicsit olyan erzesem van, hogy vkit leultettek a vizibicikliktol 3m-re mondjuk egy 70-200-al, es tessek fotozni :DDD vagy csak nekem nem jon at vmi. felul, jobb oldalt, meg valojaban minden oldalon fura nekem ez a vagas.

    (#1225) End-ru
    remek szinek, tetszenek a kovek, szep reszletgazdag. kicsit szokatlan igy alloban, de tetszik nagyon.

    (#1227) Zseketto
    szepek a szinek, szep eles, csak a kompo nem annyira atgondolt. olyan turistafoto feeling. talan ugy vagva/fotozva, hogy csak az egyik palmafa van a kepben, jobban atjonne. ket palmafa kozott vagva, meg felul. levendula(?) bal alsoban, palmafa jobb felsoben. de ez se lenne rossz, de akkor szimmetria miatt engem zavar, hogy a palmafak nem kozepen vannak es a jobb oldali levendulabol nem latunk eleget.

    (#1229) Freddy76 (#1226) fodorpeter
    aranyos csaladi kep, de kene meg bele vmi hogy fotos szemszogbol erdekesebb legyen. talan tul magasrol fotoztad, meg a hatterben levo emberek is elterelik a figyelmet. talan ha a viz lenne a hatterben.
    forodpeter kepe pont jo pelda arra, hogy ilyesmi foto mennyivel jobban mutat erdekesebb perspektivabol, homogen hatterrel. jo lett :C

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    válasz zool1 #1241 üzenetére

    ide nem kellene offolni, torolje ki vkit ezt pls :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    legyen ez, de csak azert, mert ez az elozo hetire is passzol :)

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    hmm par kepre inkabb nem irtam volna, foleg amikor semmi konstruktivat nem tudok, csak hogy kicsit hetkoznapi latvany :U de latom mindenki probal mindenre kommentalni. lett par semmiextra kep most, bar nehez ebben a temaban nagyon kulonlegeset alkotni sztem :U

    (#1435) total90 nem rossz, kicsit tobb doffal talan meg jobb lenne.
    (#1440) cattus ez annyira nem tetszik, sem a kompo sem a fenyek. tema is kicsit fura :)
    (#1445) nesa fenyek jok, de elesseg/dof/tema eleg kerdeses :B
    (#1446) aleister nekem a vaku? kicsit tolakodo itt. bar en legtobb vakus keppel igy vagyok. arc elessege is kicsit fura, bar lehet ma nekem minden eletlen... :U
    (#1447) zool1 ezt mar par honapja velemenyeztem azt hiszem.
    (#1448) MC Pite tetszik.
    (#1449) cOxeR klassz. leveldobalos otletet lehet be is nyulom egy kephez. :B amugy egyre tobb kozeprekomponalos keped van. talan jobban tetszene ugy, ha a family tabla bal oldalon lenne, kislany pedig kicsit jobbra, harmadolo kornyeken.
    (#1450) MrBean55 alapjaban veve tetszik, talan a kompo lehetne erdekesebb. vagy szimmetrikusra vagy atlosra..
    (#1452) forceberg :C tetszik a kompo nagyon, jo a dof is. a fa szerkezete meg tok jol huzza a szemet/fejet :DDD
    (#1455) Santiagain talan mar ezt a kepet is lattam vmikor a masik topicban. nem rossz, persze nem vmi sokatmondo tema, de sztem kihoztad belole amit lehetett.
    (#1456) Throme temara passzol jol, de kicsit hetkoznapi latvany
    (#1457) Kazimír tetszik :K az ut viszont nem kellene az aljara, talan ha levagod meg nem is lesz szuk.
    (#1458) ballington egyszeru, de jo. a vignette bal felul kicsit zavaro, hogy belelog a levelbe.
    (#1461) j.bravo :DDD :C
    (#1462) Omen level temara vegulis jol passzol. de mint katicafoto jobb lenne homogenebb hatterrel.
    (#1463) Freddy76 :C jo lett. elrendezes, elesseg is. tetszenek a felul kilogo levelek.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    en is postolok akkor egy regebbit, fotozzrol mert ez a verzio kicsit at van gyurva :B

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    ho temara..
    (#1626) BigBadPlaYeR felul nagyon szuk.
    (#1627) cattus elment nagyon kekbe a wb, meg lehet nem artott volna deriteni, hogy tobb feny jusson a temara, vagy arnyekokat felhuzni...
    (#1628) Damage401 ez a kep nem annyira tetszik, kicsit elkapkodottnak erzem :B
    (#1630) Santiagain :C
    (#1631) Omen :DDD vicces. en szukebbre komponaltam volna, sztem felesleges a sok ter mellette, felette.
    (#1635) zool1 klasszak. az elsonel nem tokeletes a szimmetria, de gondolom panorama, nehez lett volna osszehozni.
    (#1636) David33 alapjaba veve tetszik, bar eleg muanyag. de en szeretem a szethuzott kepeket. de itt tul sok a szin, lehet sarga meg zold nelkul jobb lenne, hideg szinekkel :U viszont a dof jo, meg amugy az otlet is.
    (#1637) Freddy76 jo ez. szep taj. megneznem szukebb vagasban, mondjuk balrol meg fentrol vagva, ugy a kis haz kerulne kb a harmadoloba...igy kicsit nem egyertelmu mi a tema. bar szep a taj ettol fuggetlenul, eluldogelnek itt :)
    (#1638) cOxeR :C
    (#1639) j.bravo hmm jo vegulis mindketto. masodik eloszor szuknek tunt, de most masodszor megnyitva nem is rossz, a kis belogo agak jol lezarjak. de azert megneznem tobbet mutatva is. de az utomunka, meg tonusok nagyon jok.
    az elso jo kis minimalkep, bar azert nem hagy mely nyomokat bennem.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    jatek:
    (#1650) MC Pite ezt mar kiveseztuk a masik topicban, ez a verzio jobb mint a korabbiak.
    (#1651) cattus jo az otlet, zarido is. lehetne jobban kivitelezni, pl fenyek lehetnenek jobbak, meg szerintem jobb lenne ha csak a filc lenne a hatterben, a barna szekreny mar nem.
    (#1652) akela91 nem tetszenek a fenyek, ordit rola a vaku, kep hatso fele eleg sotet is. valamint ez az anyag nem annyira tetszik amire pakoltal, lehet vmi fa butorlapon jobb lett volna.
    (#1654) Omen remek. azt leszamitva, hogy ez a fegyver tenyleg nem passzol annyira a cimhez.
    (#1660) zool1 kompok nem annyira jonnek be. masodik kepen is jo lenne latni, hogy hova lo. panorama is torzul minden fele, es inkabb par meterrel balrol kellett volna lonod, ha lehetoseg volt arrebbmenni...az ijaszok mogott levok annyira nem erdekesek, inkabb a celtablak kellenenenek bal oldalra, jobbra meg a versenyzok.
    (#1661) Freddy76 grat :C na csak bevalik ez az uveg? sztem ez az eddigi legjobb keped, amennyire emlekszek :B jo a beszurodo feny az ablakon, jo az elesseg, kompo perfekt, pillanatra is aranyos :K lehet egy nagyon kicsit vilagositanek meg rajta.
    (#1662) t_a_m_a_s aranyos.
    (#1663) Throme ooo nem is tudom. nagyon nem tudok belekotni egyikbe sem, de egyikert sem vagyok odaig. talan a kartyason vmi mas kompot megneznek..de hogy milyet :F
    (#1664) j.bravo :DDD nem ertek ehhez, de nekem mintha hianyozna bal elolrol is egy fenyforras, vagy ha volt akkor erosebb. sztem keves a feny az arcodon.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    ha mar nem kepeltem, ertekelek :P

    (#1742) kayaman kicsit messze vagy, a pokosnal mindenkepp, de a szitakotosnel is kicsit. bar az igy is mutatos, jo a hatter, szinek.

    (#1744) Throme nem rosszak. elsonel derites kellene, vaku vagy deritolap. meg kis zajszures is a hatterre..
    masodikon jo a pillanat, igy alltak a "levegoben"? vicces...minoseg lehetne jobb, de igy tavolrol televel...
    masodikbol vaghatnal kicsit balrol, vagy 4:3-ban...hogy a harmadolokban legyenek a fejek.

    (#1745) MC Pite vagnek jobbrol, 4:3-ban vagy 1:1-ben, felesleges a kep jobb oldala, az eles meh is jobb helyre kerulne. fenyek nem jok, alexpos is...jobb megvilagitas kellene.

    (#1746) MC Pite jo lenne a kornyezet meg a tema is szep, de total eletlen a lepke. gondolom oriasi crop. meg ez is kicsit alexpos, meg arnyekos a tema. utolag is biztos lehetne huzogatni rajta, ha eles lenne :)

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • m3ss

    veterán

    ertekelek panoramat is

    (#1725) MC Pite kicsit lejt jobbra, vagy nem? amugy egesz jo ez a kompo szerintem. mondjuk naplemente/napfelkelte nem allna neki rosszul...

    (#1726) gorgo szepek a felhok, csak kicsit temahianyos nekem, nem is tudom... arnyekokon akkor is huzhatnal meg egy kicsit

    (#1727) crey szep hely, latvanyos. kicsit "idegesek" a fenyek, nem mozdult be az allvany? ha kicsit kotozkodni kellene, megneznek olyat is belole, hogy par meterrel jobbra allsz, akkor a jobb oldalon a szigetek lennenek, a bal harmadoloban meg az a magas "hegy"...tetszik igy is, de megneznem ugy...

    (#1729) zool1 az alja hianyzik nekem, kozepen. sajat kitobis panoramakon is mindig ez volt az erzesem...2 sor? :DDD :N

    (#1731) Santiagain szep.

    (#1732) kayaman ez eleg keskeny :DDD
    (#1733) kayaman klassz. de mennyivel latvanyosabb lenne mas napszakban :P
    a lankas keped viszont nagyon tetszik. sot a haromszoges plane. abbol en vagnek felulrol a fak szintjeig, meg bal oldalrol is kicsit. nagyon jo :K

    (#1734) Throme nem vmi erdekes a szerkesztes nekem. amugy jo az idopont meg a felhozet, csak semmiextra kicsit...meg foltos az eg alja, es dol nagyon.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák