Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zool1

    őstag

    válasz total90 #1435 üzenetére

    Levél értékelés:

    (#1435) total90: Csak egy "átlagos" kép lenne, ha a színek és az ötletes vágás nem dobná fel, tetszik.

    (#1440) cattus: egyedi ötlet, de kivitelezés, "nem az igazi".

    (#1443) m3ss: ez a kép most nekem nem nyerte el a tetszésemet, egy darabig néztem is hogy mi ez, ettől sokkal jobb "leveles" képeid is vannak. (ahogy néztem, flickr...)

    (#1445) nesa: olympus forever ..., tetszik a kép.

    (#1446) aleister: jó a modell elhelyezése vs testhelyzete , csak kár hogy lemaradt a két kézfej, grat.

    (#1448) MC Pite: no comment, úgy jó (nekem) ahogy van, grat.

    (#1449) cOxeR: ötletes téma választás, és a szokásos jó kivitelezés, DE. Ez a photoshoppolt , régi fénykép érzetét keltő szkin, szerintem nem kellene rá, a kevesebb néha több. Ami jól eltalált és kivitelezett, szépek a színek, azzal "adja el" magát ez a kép.(szerintem)

    (#1450) MrBean55: ötletes, csak könyörgöm máskor nem középre szerkeszd :B , ugyan is így a kép kevésbé lesz "érdekes". Más szögből, egy kicsit ferdén, játszani a dof-fal, és szerintem máris jobb.

    (#1452) forceberg: miket nem "alkot" a természet, ötletes kép és perspektíva, jó.

    (#1455) Santiagain: technikailag én nem kötnék bele, kellemes a háttérmosás az éles ami a téma, de a nézőpont, nekem "átlagos". Talán egy más szögből még jobb lett volna, tetszik.

    (#1456) Throme: kellemes színek, kellemes dof, talán annyi lenne a "negatívum", hogy én picit lentebbről fotóztam volna.

    (#1457) Kazimír: jó elkapott pillanat , talán egy kicsit nagyobb háttérmosás kellett volna, hogy jobban kiemelje a témát.

    (#1458) ballington: tetszik a kép a színek és a vágás is, csak "kár" hogy néhol rozsdás.

    (#1461) j.bravo: ötletes a kép és a kivitelezés, az orrod is pont harmadolóponton van, jó.

    (#1462) Omen: kellemes színvilág , jó kivitelezés, grat.

    (#1463) Freddy76: ez a kép is úgy jó ahogy van.

  • L4mie

    veterán

    válasz total90 #1526 üzenetére

    upsz, privát akart lenni, sorry :(

    [ Szerkesztve ]

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Új hozzászólás Aktív témák