Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz McJoker #348 üzenetére

    Inkább ezt nézd meg
    Ehhez hasonló a legtöbb töltése, a középső tintafeltöltő lyukon benyomod a fecskendőbe felszívott 5-6 ml tintát lassan amíg vagy itt, vagy a levegőztető lyukon meg nem jelenik egy kis tinta, ekkor visszaszívsz a fecskendőbe vagy fél ml tintát, és a feltöltőlyukat ragasztod le, nem a levegőztetőt, azt szabadon kell hagyni, de csak annyira mint előtt volt (ha túl sok levegőt kap a patron és kamrás szerkezetű akkor valószínű folyni fog).
    Az írásomban csak arra utaltam, hogy pl. a szivacsos belsejű patronokat bármelyik 2 lyukon megtöltheted, mert a szivacs úgy is felveszi a tintát, sőt van olyan patron amelyiken csak egy lyuk van a tetején a levegőztető.
    Némelyik hártyás oldalú patronnak más a levegőztető rendszere, annak vagy ott kell benyomni valami tárgyal töltés közben ahol a tinta kifolyik a patronból, vagy a patron alján kell egy kis gombot benyomni, és ekkor töltés közben távozik a patronból a levegő és nem puffad fel. Ilyen patronnal én még nem találkoztam amit így kéne légteleníteni, a legtöbbnél csak belenyomod a tintát és kész, semmi légtelenítés.

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák