Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz vv5204 #8033 üzenetére

    Tényleg gáz van vele. Én leszedtem a korábbit, mert már elég régóta frissítgettem a snapshotokat, meg olvastam a kommentekben, hogy a ráfrissített csak 99%-ot teljesít az Acid3-on, nekem előjött a Custom, aztán az Operának nem volt ikonja (Win7). Vagyis elindítottam, megjelent a tálcán egy fehér A4-es lap ikon és jobbklikkre nem volt sem Pin to taskbar, csak Close. Ekkor újratelepítettem megint, utána már jó volt.

    Az automatikus frissítés egy nagy vicc, csak azoknak jó, akik mindig végleges verziót használnak. Lusták betenni a snapshotokat a repóba, így aki snapshotozik, bétázik, RC-zik, az kénytelen továbbra is letölteni az msi-t és manuálisan frissíteni.

    Amúgy nálam még ilyen nem volt, hogy ne lett volna Custom. Én mindig a legfrissebb alfát/snapshotot használom, a friss installnál megadom a szabvány Opera útvonalat, utána meg upgrade. Több telepítésem nincs, használok még egy szűz OperaUSB-t, az csak a Szégyenfalos oldalakat tesztelni van, hogy javították-e már valamelyiket.

Új hozzászólás Aktív témák