Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #7415 üzenetére

    "Vagy valamelyik gazdag ország felvásárolja az egész területet, így 10 év múlva már politikailag valamelyik gazdagabb ország állampolgárai leszünk"
    Hű, ez elég meredek volt, de inkább tényleg ne menjünk bele... :D

    A Cloudról: Már csak azért is kétlem ezt a 90%-os arányt, mert ugye az ember alapvetően nem bízik abban, ami számára nem felügyelhető, és nem hiszem, hogy teljes mértékben tudnád felügyelni a Cloud-alapú oprendszered, hogy ki nyúlkál bele, fér hozzá az adataidhoz, stb. Persze idővel bizonyára ezt is megoldják (vagy nem), de addig biztos, hogy nem lesz 90%-os arány. Szerintem. Aztán majd idővel elválik.

    "Amikor áramszünet van, akkor az asztali oprendszered sem működik, max szünetmentessel alapjáraton 10-20 percig."
    Itt elfelejtettem hozzátenni, hogy ebben az esetben laptopokra gondoltam, ahol ez különösen idegesítő lehet. És a laptop nem csak 10-20 percig bírja. Egy áramszünet meg ugye sokáig is tarthat.

    "Azért pl. a "Kép tulajdonságai" opciót még mindig nem voltak képesek belerakni..."
    És szerinted azt a sok-sok öntudatlan IE usert ez érdekli?
    Ez most hogy jön ide? :Y ÉN hiányolom, és nem IE-user vagyok, és gondolom nem vagyok egyedül vele... :U Nem öntudatlan IE userekről van szó, hanem azokról, akik egy totálisan alapfunkciót szeretnének látni a Chrome-ban... :U

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák