Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz Sk8erPeter #22127 üzenetére

    Köszi a reklámozást, halkan jegyzem meg, hogy szólhattál volna előre a merényletről, mert lenne pár pontosításom ;] A Speed Dial Simplifier Opera 17 óta nem működik (ez még belső lapon futó bővítmény volt), a Classic Zoom ottani verziója pedig nem kicsit bugos (a jó változatot feltöltése még arra vár, hogy egyszer sikerüljön befejezni a beállítások ablakot, de ahhoz 2 hónapja nem nyúltam már). A User JS and CSS nem egy valódi bővítmény, inkább egy keret és leírás azoknak, akik eddig is tudták, mi az a User JS és User CSS. A Portable Passwords az tényleg jól működik, lesz rá tárhely, már áthúztam mindent a vivaldi.net-re, és ott van fájlfeltöltési lehetőség (bár még a régi helyre mutat a link).

    Jut eszembe: valamikor bekerült a Web Inspectorba a Copy CSS Path parancs, teljesen véletlenül vettem észre.

    mexel: te Jon von Tetzchner nevét keresed :DDD Amíg nem ő vagy egy hozzá hasonló gondolkodású ember vezeti az Operát, addig a Blink motoros verzióból hiányozni fognak ezek a kevesek által értékelt UX finomságok.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák