Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz LonGleY #21947 üzenetére

    Haha. :D Pedig most tökre normálisan és visszafogottan írtam neked. :D
    Egyébként az utolsó bekezdést elolvashatnád, nem szól a személyed ellen, inkább hátha elgondolkodtat, ha az eddigiek nem. Bár ezek szerint amikor valaki ellentmond neked, akkor azt azzal pattintod le magadról, hogy inkább el sem olvasod, így valóban nehéz vitába szállni veled, mert az ilyenformán nem vita. De akkor fejezd be az én hsz.-eimre való reagálgatást is, ha nem olvasod el, amit válaszolok.
    Mondjuk ha három-négyszer szerkesztgeted a hsz.-edet, megváltoztatva a tartalmat, úgy is nehéz reagálni. :)

    Szerk.: akkor most én is szerkesztem: az "el sem olvasod" részt még arra írtam, amikor azt írtad, hogy el sem fogod ezt olvasni.

    Egyébként lehet, hogy benned/gépedben/beállításaidban/használt pluginjeidben/extensionjeidben/akármiben is volt valami hiba, ha a Presto-motoros Operák folyton-folyvást omladoztak nálad.
    Nem tudom, fogod-e még közben szerkeszteni a hsz.-edet.

    Lényegében érdemben nem igazán szoktál reagálni, úgyhogy ilyen módon nehéz vitatkozni. Mindez csak azért kellemetlen, mert cserébe te meg állandóan mindenkit cseszegetsz, hogy micsoda hülye, hogy elégedetlenkedik. Talán inkább hagyd el a topicot, ha másra nem futja.
    Vagy írjál végre valami szakmait is, ne csak ajnározd a kiherélt böngészőt.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák