Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Szimpatikusnak tűnik a T Phone új generációja

    ma A Telekom saját márkás modelljeinek új generációja jelentős előrelépés az első T Phone-okhoz képest.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • sekli

    addikt

    sziasztok,

    eddig minden felmerült operás gondomat, ötletemet megoldotta valaki, ezen felbátorodva itt van még pár:

    -be van kapcsolva a tooltip-ek megjelenítésem így, ha ráállok egy linkre megjelenik, hogy hova mutat, de ha most görgetek az oldalon, akkor ott szétesik a kép...

    -az egeremen van vissza/előre gomb, de sehogy sem tudtam az előrét fast forwardnak is beállítani, ahol billentyű parancsot kér, ott nem tudom mit kell beírni, régebbi operában alapból ment.

    -ha kihúzok egy fület az ablakból, akkor azt nem tudom rögtön a megadott helyre rakni (mondjuk a másik monitorra), mint a chrome-ban, barhova is húzom, mindig az eredeti ablak felett lesz.

    mod: ja és mégegy:

    -az utolsó megnyitott fülre középső gombbal kattintva nem záródik be, csak a speed dialra ugrik, ez átállítható?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák