Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    kiváncsiságból, látva az aktuális gpu árakat, kipróbáltam a geforce now ultimate-t 1 hónapra
    hát sajnos ez így ebben a formában édeskevés.....2 nap alatt le is mondtam, töröltem a fenébe.
    LG C1 OLED-em van, a magamfajta kocagamernek a stream alapú havidíjas cucc ami mögött rendszeresen frissítik az alapot egy kontrollerrel maga lenne az álom. Konzol felejtős, mert 1-2 év alatt elavul, aztán 6 év mire kihozzák az újat.

    GF NOW tapasztalatok, ultimate csomaggal (4K 120hz)
    LG C1-en:
    - epic, steam könyvtárak szinkelése nem működik (wtf?), keresd ki magadnak a libraryből és ha olyan ami megvan valahol, mákod van
    - 4K tvre kiadott hivatalos app max 1080p-t tud (wtf2) mondván nem elég erős a SoC -> furamód a gyári appok netflix, disney, stb-vel nem problémásak 4K streamingnél dolby visionnel és atmossal....
    - az összekapcsolánál nem megoldott a steamen vett, de egyéb fiókokra mutató bejelntkezések integrálása. Ha pl a Jedi Fallen Ordert tolnád, lépj be a steambe majd lépj be az EA vagy egyéb accba is -> ha az ottani jelszavad nem csak szám, hanem karakter is, nyugodtan érezd megbaxva magadat, good luck a távvirányítóval, merthogy a mezőben nem ugrik fel a billentyűzet a képernyőn ha ráállsz.... (valaki tényleg tesztelte egyáltalán ezeket?)

    PC-n:
    - játékok legtöbbje kis képernyőben indul és nem is enged teljes képernyőre váltani
    - a csomag ellenére mindent 1280p-ben akar indítani -> mi értelme akkor a streaming profiloknak, ha egyenként kell vele gamenként bacódni még?

    én nagyon üdvzöltem volna, mert a 4-es széria csak 1 vese, az 5-ösnél emgint vérszemet kapnak, de maga a GUI és a user experience csapnivaló
    és technikában ez a elgfejlettebb elvileg, akkor milyen lehet a többi ? :S

Új hozzászólás Aktív témák