Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz Abu85 #10082 üzenetére

    Már most látszik, hogy az árazás változik, nem fognak ezentúl nulla haszonnal csúcsVGAkat gyártani az biztos, de azt ne mond nekem, hogy a 670/680-ak nem tudják _nagyon_ magas haszonkulccsal eladni.
    nem csak a VGA-król szól, hanem mindenről amin játszanak, kezdve az egerektől, a gémer monitorokon át, a hangszórókig, sőt még a tápok és a házak is. Igen mindenről, amit 1000$-os játékos PC-be vesznek, amibe nyilván dGPU is van(/fog kerülni).
    Ezt nekem is nehéz feldolgozni. Remélem az ilyen mondatokkal, nem azt akarod sugallni, hogy érzelmi alapon nem tudom feldolgozni a dVGA-k halálát, és ezért foggal körömmel ragaszkodok hozzájuk... LOL :DDD Te meg az APU-k ért rajongasz... :U

    fatallerror:
    de még mindig nem értem h miért probléma ez nekünk... mire addigra lecsökken a piaca addigra jó beállításokkal v kitudja lehet még magas beállításokkal is lehet majd játszani apu-val... Olvas el te is a #10039 -et. Nyilván megragadunk a BF3-nál grafikai szinten, és 2017-ben is így fog kinézni minden játék, főleg úgy hogy lassan itt van az új konzol generáció...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák