Keresés

Hirdetés

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz Silenzio #5280 üzenetére

    A vezetékre a táp és a molex csati között rá van nyomtatva apró betűvel.

    A tápokban az IDE HDD molex csati füzérek egy pontból jönnek, azok nincsenek külön ágon, szóval max annyi a különbség, hogy hány madzagra és csatlakozópontra oszlik a terhelés.Ha több felé akkor kevésbé fog melegedni a vezeték, és kevesebb lesz a fesz esés rajta. A fesz esés önmagában nem gond, a VRM úgyis elintézi (az állít elő stabil 1.075V-t a GPU-nak), de ha nagy az ellenállása az egy szál vezetéknek akkor a végén a feszültség a terhelés ütemében ingadozni fog, és elképzelhető, hogy a VRM kimenetén is valami ebből meglátszik. Normál használatkor ez nem lehet gond, de akkor ha az utolsó MHz-eket próbálják kihajtani egy GPU-ból akkor már lehet különbség, hogy 2db 6 pines táp jön a tápból, vagy hogy Y elosztókon át megy a nafta a molexekből.

    [ Szerkesztve ]

    Bruhe

  • katt777

    félisten

    válasz Silenzio #5280 üzenetére

    Ebben még nem csalódott senki. A cikk topicja is tanulságos. Mindenesetre egy kis házhoz képest -5-10°C a lap és a proci , -10-15°C a VGA hőterhelése (értelemszerűen nagyobb terhelésnél nagyobb a különbség), és ez még csak nem is pörgetett, hanem minimumon járatott, kvázi hangtalan ventikkel. Olcsóbban jó házat vehetsz, de mire telerakod ekkora hűtés-teljesítményű ventikkel, drágább lesz, és zajosabb.
    Arra csak garancia a SOC, hogy a beállított tuning működőképes... :U Kérdés persze a felár.
    Amit magam tapasztaltam PhysX-et illetően, az az, hogy AMD kártyán PhysX ON leveszi a VGA terhelését a felére! (Mafia2) Szóval nem csak a CPU-t nem használja ki, de még a rivális kártyákat is szívatja.

    Cadal: De szép! 55k körül megvenném, ha lenne rá keret. Experttől nem vennék semmit, van velük tapasztalatom.

    agemate: + garancia, gyárilag pretested minőségi alkatrészek.

    Bile Demon: 18A kéne annak a VGA-nak, nem 15. :Y Így könnyen átmehet kínlódásba számára a tuning.

    adamkaa777: No de a zaj és a hűtés hatásfoka! Én hallom, ha csipog a DVD írás közben, haver vízhűtése pedig zajosabb 3 db 12cm ventivel.

    Mrdevil: Most komolyan kérdem, egy 800/1600/2000 beállítás egy full terhelt beállítással ? FPS mínuszt jelent egy vmivel magasabbhoz? 2-3-at? :F Ha valaki nézne különbséget az első, és az általa esetleg elért (akármennyivel) magasabb beállításokkal, megköszönném. Metro2033 és Heaven fullos teszt max. AA/AF mellett szerintem elég sokat mondana, még mielőtt itt fetisizálnánk a szupertuningos kártyákat, és sajnálkoznánk, ha a sajátunk gyengébb.

    alibaba78: Általában mindenhol, ahol a Smartdokival és hardveresen biztosítják a lehetőséget. A honlapját javaslom megtekinteni. Az itt feltüntetett dolgokra vonatkozik a gar.

    gbors: Érdekes, én nem találkoztam vele egyiknél sem, kivéve vmelyik régebbi ATI drivert. Most teszteltem F1-gyel, és ott sem jelentkezett a hiba. Esetleg nV-nél lehet driver-probléma az engine-nel? :F (Memóriakezelés pl.)

    gre3nwar: A CPU-limit leginkább grafikai beállítás kérdése. Igénytelenebb programokban mindenképpen CPU-limited lesz, no de tök mindegy, hogy 80 v. 100FPS-szel megy-e valami. CM programokat egy E8400 is viszi HD4870-nel, szóval nem hiszem, hogy különösebb gondod lenne a futásukkal.

    adokveszekBP: MSI nem minden lapot szereti, v. fordítva. Gondok lehetnek vele.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák