Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil198909

    tag

    válasz PandaMonium #1798 üzenetére

    Örülök hogy szóba hoztad mert most akarok venni egy pro controllert!Ezt hogy kell elképzelni tehát mit tudom én játszok a pro controllerrel és néhány játéknál kötelezően használni kell az érintő kijelzőt is gamepad-on?Mert engem végülis nem idegesít hogy megy a gamepad is közben viszont az már idegesítene ha a pro controllert le kéne raknom és még pötyögni is kéne az érintőkijelzőn!
    Egyébként nekem megvan a Tekken Tag Tournament 2 és tudok neked róla nyilatkozni!Amikor megvettem kb 2 hónapja eleinte sokat játszottam online délután vele nekem fél percnél vagy 1 percnél nem igazán tartott tovább csatlakozni valakihez!De őszíntén megmondom neked hogy nem vallom magam rossz tekkenesnek mivel én már a PS1-es korszak óta toltam őket a Tekken 3 nagy kedvencem volt!De itt online a verekedés inkább idegesítő mintsem élvezetes!Úgy elkenték a számat legtöbbször hogy csak úgy pislogtam még felkelni sem engednek a karakterrel akivel vagy!Azóta van egy haverom aki megvette magának Wii U-ra és vele szoktam online játszani vele legalább lehet értelmesen harcolni! :R

Új hozzászólás Aktív témák