Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    válasz Oliverda #489 üzenetére

    elhiszem, hogy a szimpatia/fanatizmus sokat szamit, nekem is van egy feher nyakos abit st6-e lapom egy 1.4-es p3-mal, es egy 9700pro-val, csupan fanatizmusbol, nem bun.

    az kozmetikazas, hogy azt kered egy cikktol, hogy tuningoljak az amd-t, de az i7-et mar nem fontos (nem emlitetted legalabbis). ki ir olyan cikket, ahol a huzhatosagarol hires intel procikat alap orajelen, de a nagy nehezen huzhato amd-ket csurig huzva hajtja? aruld mar el legy olyan szives. (tovabbra is koszonom, hogy ennyi ironiat, es kifigurazast kapok, mikor en egyaltalan nem ilyen stilusban irtam neked, de hat ugy latszik, ez nelkulozhetetlen ebben az orszagban.)

    lehet olcsobb es jo lapot kapni? ok, 25k-bol en is tudnek venni egy p5k premiumot, ennyi ido elteltevel valoban vannak mar olcso es jo lapok, de nem csak az amd oldalan. majd ha ennyi ido eltelik az i7 megjeleneset kovetoen, hidd el, hogy nem 50k lesz a legolcsobb lap. (te stilusodban irva: ez evidens, remelem nem okoz gondot felfogni)

    zero kozom van hozza, de kicsit ketelu dolog 50k-s lapokat ledragazni, lefikazni, mikozben epp egy 50k-s lap duborog a gepedben. ennyi koze azert megiscsak van a temahoz, nem? ;]

    ha valaki masnak valaszolok, az kulon hszben lesz, ha nem tetszik bannolhatnak, 1-el kevesebb viszonylag segitokesz ember a ph-n, a sok nagyokos kozott.
    egyebkent szerintem ha ranezel a hany napja vagyok itt, es a hsz-eim szama kozotti kapcsolatra, valoszinuleg az egyik legkisebb nap/hsz mutatoval rendelkezem, nem pedig 100 nap utani 2000-res hsz szammal vagyok ilyen rangon

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák