Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz AirBooms #19963 üzenetére

    Most mondjam azt, hogy a jelenlegi windózom kb. fél éves, 4890-el lett telepítve, kb. 2-3 VGA drivert élt meg azóta, és mikor beraktam az 5850-et, nem lett 100%-os? Pl. 3D mark Vante egyes részpontszámai gyengébbek, mint 4890-el... :Y Viszont a játékokban különösebb problémát még nem láttam, jól mennek.... Nem tudom, mit mond a microsoft, de nekem ez a tapasztalatom... :U Én is rühellek windózt telepíteni, de azt is, ha nem müxik rendesen.... Átrakni rakás mindent, beállításokat, mappákat, rendet rakni, helyet csinálni, progikat újratelepíteni, beállítani.... Pontosan tudom, egész napos munka alsóhangon...

    Viszont ha már az elsőnél is csinálta, akkor nem szóltam. :B

    A driver-pucolásról... Volt olyan esetem, mikor valamelyik driver-eltávolító program úgy eltávolította a megkutyulódott VGA driverem, hogy a haldokló rendszerből full halott lett, szval csak óvatosan azokkal is....

    (#19964) katt777: Jó, ne harapd azért le a fejem, nem mindig követem a topicot ilyen alapossággal... :DDD Azokkal a beállításokkal (CPU is, ram is, feszek is) sem megy, amit linkeltem? [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák