Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Lacc88 #16962 üzenetére

    De, baromira igénytelen az a platform... Nincs rendesen megtervezve, egy összecsapott valami.... 1 szó mint száz, nem sikerült valami jól, és szerintem a koncepció is sánta. (MMint a felhasználó szemszögéből, az Intel-nek remek költséghatékony megoldás, vastag haszonnal)
    És amúgy I7-ben is simán mennek a 2X2-es kitek, ha valakinek az utolsó 10K-nál fogy el a pénze, és mindenképp ezen akar spórolni, de én akkor inkább már a 3*1GB-ra szavazok, később be lehet tenni mellé még 3*1-et.... :U

    Amúgy nem tudom, mit nevezel "konfignak", de nekem ez a lapom van már egy éve, és szerintem még legalább 1-2 évig maradok 1366-nál, max kipróbálok 1-2 lapot, meg fejlesztgetem, amihez kedvem van, vagy amire szükségem van... :U

    (#16964) katt777: Nekem tetszik a Dirt2 menüje, egyedi, nagyon hangulatos, és mégsem ment a használhatóság rovására... :B A duma tényleg kicsit sok, de szerintem belefér...
    Hát, az E8400-as példád részben igaz, de valahogy nekem mégsem vált be a 2-magos... :N Valahogy sokkal "egyenletesebben" fut néhány játék, ha nincs procilimit... Bár igaz, én leginkább AA-nélkül, vagy 2X-es AA-val játszom, 1680*1050-ben. Lehet, über-AA-val fullHD-ben már elég lenne egy E8xxx is... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák