Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz Sheltem77 #10801 üzenetére

    ennyit tudok hüteni jelenleg eme kellemes nyári idöszakban úgy hogy HT on a vcore 1.26v és csak max1400 pörög a venti, igy még "csendes" üzemmódba... ha hüvösebb van ,akkor lejebb mennek a höfokok... ez volt napközben :: [link :4ghz..]
    ekkor egy picit ment a légkondi, de most estére nincs bekapcsolva... feljebb is mentek egy picit a hömérsékletek...

    De egyébként ez valotlan "padlógázas" terhelés, ilyet a hétköznapi felhasználásban nem tudok elöidézni,, .... igy ahogy én használom 24/7 -ben még megközelitöleg sem...
    de ha lenne is ennyi , de nem lesz, akkor sem történhet baja ha egyfolytába ezen a hömérsékleten megy akár több évig is........

    (#10802) _Fefe_ :: inkább az utóbbi, az hogy beprobálkoznak az eladók megbontott cuccal... én is jártam igy majdnem, egyszer egy hütövel az Ew-ba, de ahogy kihozták még ott az átadásnál visszaküldtem és rögtön hozták a "bontatlant" ....
    másodszor 1 hónapja a klimaboltba, ahol szintén egy nem gyári csomagolásut hoztak ki, amit már rögtön forditotam vissza...és rögtön jött a bontatlan... figyelni kell nagyon :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák