Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radnix

    senior tag

    Hello!

    Nem teljesen monitor probléma, de ide írom, mivel a monitor nem kap jelet. Frissen raktam össze egy irodai gépet, és mikor telepíteni akartam rá a windowst már az első bekapcsolásnál sem észlelte a monitort, egyszerűen nem kap jelet. Bekapcsolás után felzúg a cpu hűtő ventilátor, majd a lap leszabályozza alacsonyabb fordulatra, a rendszer speaker NEM ad ki semmilyen hangot.
    Próbáltam kivenni a memóriamodult, 4 gigás 1333mhzes ddr3 a megfelelő foglalatban! ilyenkor a speaker folyamatosan kb 1-2 másodpercenként csipogott, majd amikor visszaraktam és újraindítottam újra semmi csipogás, de nincs jel... a merevlemezből hallok hangot, biztosan működik, illetve az ODD is pörgeti a lemezt, elvileg a táppal sem kellene h baj legyen, mivel új FSP 350W-os ami ehez a konfigurációhoz bőven több mint elég. A cpu intel pentium g860, integrált videókártyát akarom használni a dvi porton keresztül. Van rajta vga csati is, de ahhoz nincs kábelem, lehet hogy azon lenne jel? :F

    Ha valamilyen információ még kellene h megoldást javasoljatok, kérem ne habozzatok kérdezni! Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák