Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomsza

    csendes tag

    válasz kaffer1 #166 üzenetére

    (#165)
    ja én is most cseréltem le a mehanikus fesszabomat, hát ugye egy majdnem tökéletes megoldás az is amikor még új... de mihelyst eljár felette az idő vasfoga beégnek a pogácsák, a vezetékek korrodálódnak, máris nemannyi fesz megy rá mint amennyi kéne, relé nemejt el, több feszt kap az akksi, 14.4v felett van a tiltott sáv afelett károsodik az akksi,-12voltos rendszernél. 6osnál nemtom, kb 7volt még jó,

    (#166)

    de ne kötözgess le semmit, mert tutira azért nem müxik, nagyonnem mindeggy hogy mi hova megy , adok egy másik kapcsolási rajzot, (250 etz-hez való), szetem ezen könnyebben átlátható az egész , mert pl. irtad hogy lehuztad a dudát, pl a fekete vezeték rámegy a dudára onnan meg a töltés visszajelzőre onnan meg az üresjárati izzóra,
    szal itt tutira az lessz a baj, hogy vmi nagyon nincs a helyére kötve.

  • buherton

    őstag

    válasz kaffer1 #166 üzenetére

    Ez érthetőbb ábra csak sajna kicsi

    Hagyd ki a kapcsolásból a gyújtáskapcsolót, és a fekete vezetéket közvetlenül a akksi 12V-ára tedd. Akkor mindkettőnek világítania kell ha nincs berúgva. Mi történt hogy széjjel kellett szedni a vezetékeket?

    (#167) Tomsza: az a baj a mindkét ábrával, hogy lehagytak egy fontos átkötést, ami nélkül sem a töltés jelző sem a duda nem működik :U .

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák