Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEMP

    aktív tag

    Megpróbáltam fabrikálni egy újabb vga-drivert a gépemre, de nem igazán jön össze:
    -a legújabb driverek moddolásával a gondom már az elején kibukott, az msxml4.0 nem igazán akart felmenni a magyar vistámra, úgyhogy annak annyi, máshogy nem tudom felrakni a legújabb ati drivert, mert nem műxik!
    -megpróbáltam felrakni a drivert majd eltávolitani a ccc-t róla, de vmi alkalmazáshiba miatt leállt az uninstallerje, dcpro-val lejött úgyahogy, de a köv. inditásnál kiderült, hogy még ott van, mert feldobott egy hibaablakot. Letiltottam msconfig-ban az indulását, félmegoldás gondoltam és inkább eltávolitottam az egész eszközt driverestől!
    -reboot után saját maga feltette egy drivert (v3.380.0.0), hogy honnan gőzöm sincs, de hálisten a ccc nélkül!
    -ezekután felraktam a legújabb ATT-t v1.3.6.1064-est, de semmi sem működött benne, még az órajeleket sem irta ki, úgyhogy leszedtem és felraktam a ...1042est, ami működik!
    -..azaz nem, mert most vettem észre, hogy az overclock opcióknál, ha ok vagy apply gombot nyomok kékhalál lesz azonnal!

    Most itt tartok, kicsit ki vagyok bukva, miért nem lehet egy új, normális, gyári, ccc nélküli drivert kiadni vistára???!!! ÁÁÁááááááááááá

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák