Hirdetés

2015. március 6., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok

(#17551) Pizzu válasza bull06 (#17550) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

nézegettem, de annyira sok fars kép van fönt hogy nem tudok kiigazodni rajta
így innen nem tudok rá mit mondani

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17552) Zoli2

Zoli2
(fanatikus tag)

Sziasztok!

MSI PR200-on (12"-os 2009-es subnotebook) működésre lehet bírni a multi touchpadot?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#17553) Pizzu válasza Zoli2 (#17552) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

multi... !? :U

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#17554) bull06 válasza Pizzu (#17551) üzenetére

bull06
(újonc)

Üdv.A youtube-on van egy videó a szétszerelésről,nézd meg légyszives,hogy az alját külön a csavarok eltávolításával le lehet e szedni?Ha igen akkor nem nehéz beszerelni.Egyébként én fogom beszerelni. :F [link]

bull60

(#17555) Pizzu válasza bull06 (#17554) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

nagyon rossz minőségű a video
nem látni semmilyen csatlakozót

(#17556) Zoli2 válasza Pizzu (#17553) üzenetére

Zoli2
(fanatikus tag)

Lehet, hogy rosszul ismerem a nevét. Arra gondolok, amit korábban az Apple vezette be a több újjal és különböző módon törénő touchpad érintésekkel elérhető funkciókat.

[link]

(#17557) Pizzu válasza Zoli2 (#17556) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

igen 2008-ban valóban
de nem hiszem ennek hatására pont ezt a szériát kezdte el fejleszteni az MSI
miközben a 2008 macbook sem kapott ilyet

sajnos nem tudja a multit

(#17558) domiromm

domiromm
(kvázi-tag)

Üdv.
Msi GX70 lekezeli a 1866mhz ramokat mert a honlapon azt írja hogy 1600mhz-t támogat a lapkakészlet meg azt írja hogy 1866mhz-t támogat?

(#17559) phg válasza domiromm (#17558) üzenetére

phg
(lelkes újonc)

Lekezeli alapból , ha mégsem bios csere és szépen ketyeg benne akár a 2133Mhz is :R

"ha már nem is vagy szobatiszta , elvárom hogy ne szard össze a házam táját "

(#17560) domiromm válasza phg (#17559) üzenetére

domiromm
(kvázi-tag)

Azt nem írta az aida a 2133-as ramokat köszönöm a választ akkor lehet hogy azok lesznek.
3 ssd-t raid 0-ban letud kezelni hogy az egyik az odd helyén van?

[ Szerkesztve ]

(#17561) phg válasza domiromm (#17560) üzenetére

phg
(lelkes újonc)

nem , csak kettőt tud kezelni :R

"ha már nem is vagy szobatiszta , elvárom hogy ne szard össze a házam táját "

(#17562) domiromm válasza phg (#17561) üzenetére

domiromm
(kvázi-tag)

Köszönöm.

(#17563) bencike91 válasza whited (#17538) üzenetére

bencike91
(újonc)

Csáó!

Láttam MSI fórumban, hogy egy GE60 tulajdonosa vagy. Én egy Lenovo Y50-et néztem ki (meg Asus G551-et de végül azt a vonalat elvágtam). Ma találtam rá erre a gépre. http://www.radium.hu/msi-ge60-2pei781fd-gaming-notebook-0016gf-sku12.html
Teljesen megegyezik az Y50 specifikációjával, annyi kivétellel, hogy Msi-ben a videó kártya 2gb-os míg Lenovoban 4gb. MSI mellett szólna a bővíthetősége, ugyanakkor a hűtésre, hőfokokra sokan panaszkodnak. Neked mik a tapasztalatok, véleményed a gépről ?

(#17564) whited válasza bencike91 (#17563) üzenetére

whited
(őstag)

Szia, irtam PÜ-t, de itt is lefolytathatjuk az eszmecserét :R
Szvsz a 4gb-nak FHD felbontásban nem sok értelme van jelenleg

[ Szerkesztve ]

http://www.hasznaltauto.hu/partner/ss_kft.-7715 használt autók, elérhető áron! ha van kérdés, nyugodtan jöhet a pü :)))

(#17565) Casanova* válasza whited (#17564) üzenetére

Casanova*
(PH! addikt)

itt folytatjátok az eszmecserét,ne priviben. engem érdekel! :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17566) noco79 válasza whited (#17564) üzenetére

noco79
(kvázi-tag)

HI

az érdekelne hogy miért nincs értelme a 4 GB videómemóriának?
GT 70m van ,full hdban játszok rajta,hibátlanul fut a DR3 meg az AC Unity is.....

[ Szerkesztve ]

(#17567) domiromm

domiromm
(kvázi-tag)

Üdv.
Van egy gx70-em amikor nem terhelem a gépet akkor a cpu 3.5 ghz megy, amikor terhelem lemegy 2.5 ghz-re ez mitől van cpu terhelés alatt 60-70 fokos. :F

(#17568) Krycsko87

Krycsko87
(újonc)

Sziasztok!
Most vásároltam egy Msi gx 70 destroyer laptopot. Win 7 64 bites rendszert telepítettem rá. Kipróbáltam a bf 4-t full Hd felbontásban ultra beállításon és akadt mint állat. Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet beállítani hogy az erősebb videókarit használja mert szerintem az a problem. Simán vinnie kellene a játékot ennek a gépnek. A válaszokat előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#17569) domiromm válasza Krycsko87 (#17568) üzenetére

domiromm
(kvázi-tag)

Ha pirosan világit a bekapcsoló gomb akkor megy a videokártya ha nem jobb klikk az asztalon és váltható grafikus vezérlő.
Nekem is ez a problémám elkezdek játszani és vissza esik a cpu 2.5-2.8 ghz-re és nem tudom hogy miért amúgy meg 3.2-3.5 ghz megy.

(#17570) Krycsko87 válasza domiromm (#17569) üzenetére

Krycsko87
(újonc)

Légyszíves írd le pontosan hogy mit kell csinálnom mert annyira nem vágom ezeket a dolgokat. Köszi !

(#17571) domiromm válasza Krycsko87 (#17570) üzenetére

domiromm
(kvázi-tag)

1.Catalistot elindítod
2.Preferences-ben kiválasztod hogy advanced viev
3.Power
4.Switchable Graphics application settings
5.All applications-ban megkeresed bf4.exe és mellette high performance kiválasztod.
De ha a bekapcsoló gomb pirosan világit a játék közben akkor a nagy videokártya dolgozik.
De én is 30-60fps között játszok valamiért 100%-on tekeri a cpu-t a videokártyát meg csak 40%-on.
Mantle be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#17572) Krycsko87 válasza domiromm (#17571) üzenetére

Krycsko87
(újonc)

Köszi! Egyébként milyen tapasztalatai vannak a géppel kapcsolatban ?

(#17573) domiromm válasza Krycsko87 (#17572) üzenetére

domiromm
(kvázi-tag)

Egy problémám van vele ha elkezded terhelni a cpu-t akkor a gép elkezdi levenni a turbo core órajelét 2.8ghz-re bf4 esetében.
Tomb Raider 2013-at kijátszatom full grafon és ott kb 3 pálya rész volt ahol akadt de ott szépen dolgozott a gpu és nem ment 90 fok fölé.
Hangkártyával nagyon megvagyok elégedve, belső hangszórói hangosak, otthon meg 4.0 hangrendszert hajtok róla.
Bf3 kitűnően ment rajta.
Egy hátrányt találtam az meg a beépített mikrofon de a win 7es driver megoldotta a problémám.
Ha találsz megoldást hogy magas fps el tudjak játszani bf4-el akkor majd írj.

(#17574) csabi+

csabi+
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Adott egy MSI CX620-as notebook, amelynek az akksija kiszámíthatatlanul működik!

A jelenség a következő:

Ha akksiról üzemeltetem a gépet, akkor olyat csinál, hogy 40-45 perc után, minden előjel nélkül kikapcsol a gép ...mintha egyik pillanatról, a másikra megszűnne az áramforrás!

A legutóbbi ilyen után az Aida64 szerint 50% Akkumulátor minőségromlás következett be...

régebben figyelmeztetett a windows energia-menedzsment, hogy 10-15%-on van akkumulátor töltöttsége, és nemsokára le fogja hibernálni a számítógépet, hogy ne károsodjon..

Na ez most nem működik, egyszer csak eldobja magát a gép, és utána csak akkor tudom bekapcsolni, ha töltőre teszem, és kb 10 percet várok!

Tesztelem a rendszert, monitorozom az Aida64-gyel, és a windows energia-gazdálkodás segítségével - azt vettem észre, hogy nem valós adatokat közöl az akksiról... Elkezdtem kisütni az akksit, és nagyon sokáig 100%-on maradt. Eközben az Aida64 eltérő értékeket mutatott, és az akkumulátor "jelenlegi" kapacitásához képest magasabb energiaszintet mutatott... (gyári kapacitás újkorában: 48840 mWh/ jelenlegi kapacitás teljessen feltöltve: 24376 mWh/ jelenlegi kapacitás 25678 mWh (magas energiaszint))
Majd miután lecsökkent a "teljes feltöltöttséghez mért" kapacitás alá, akkor kiírta, hogy 99% van hátra ...ez így ment körülbelül 95% (magas energiaszint) értékig, majd felugrott újra 100%-os szintre a jelzés.
Néztem az Aida64-ben, és meglepődtem... a "teljes feltöltés által becsült érték" (24376 mWh) képest a "jelenlegi kapacitás" felugrott 31000 mWh-ra, és 100%-os "magas" energiaszintre!
Jelenleg is azt jelzi, (15 perc eltelte után), hogy magas energiaszint, viszont megint 95%-ot mutat...
A gép egyébként már 1 óra 9 perce megy akksiról, és 95%-os energiaszintet mutat... (slusz poén, hogy egy 5 éves akksiról beszélünk)
Azt szeretném megkérdezni, hogy talalkozott-e már valaki ilyesmi hibajelenséggel, és ha valaki jobban ért hozzá, akkor tőle kérdezem; mitől lehet ez?
Üdvözlettel Csabi!

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#17575) domiromm válasza csabi+ (#17574) üzenetére

domiromm
(kvázi-tag)

Msi bateri calibratoral próbáljad ki http://www.msi.com/support/nb/CX61-2PF.html#down-utility&Win8.1%2064
De én se értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#17576) Balazska7

Balazska7
(újonc)

Sziasztok!

MSI GX620 bontásából van alkatrészem MSI notebookhoz. Ha valakit érdekel valami, keressen meg.
http://hardverapro.hu/apro/laptop_alkatreszek_msi_gx620_0w2hu_notebook

Üdv,
Balázs

(#17577) devergo74

devergo74
(tag)

Hali.
Itt is felteszem a kérdésem, hátha valaki tud valami infóval szolgálni.
Msi-laptop kijelzője kb 15-perc után először szürkére, majd teljesen feketére vagyis elsötétül. Külső monitorra kapcsolva viszont kifogástalanul ad képet bármeddig is használom. Lehet hogy inverter hiba?

(#17578) Pizzu válasza devergo74 (#17577) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

Szerintem VGA hiba

ha a háttérvilágirtás megy el akkor lámpával lehet látni a feliratot

(#17579) devergo74 válasza Pizzu (#17578) üzenetére

devergo74
(tag)

Nehéz, vagy egyáltalán érdemes javítani a vga-hibát? Ez a hiba amúgy hogy deríthető ki, valami program? Mert ha inverter hiba lenne, akkor külső monitorral sem működne?

(#17580) Pizzu válasza devergo74 (#17579) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

nincs program erre
ehhez azért jól jön a szakértelem
meg persze némi próbalaklatrész is amivel lehet tesztelni

az inverter a háttérvilágításért felel

(#17581) devergo74 válasza Pizzu (#17580) üzenetére

devergo74
(tag)

Akkor az inverter hibát kizárhatom, mert ha az lenne, nem üzemelne jól a kijelzője 15-percig kb. Ha jól értelmezem.

(#17582) Pizzu válasza devergo74 (#17581) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

igen ezt kizárhatod szerintem

(#17583) aquarius962 válasza devergo74 (#17579) üzenetére

aquarius962
(kvázi-tag)

devergo74 !

Nézz körül ITT az én laposom VGA hibáját orvosolták. :K

A gyors üzlet a jó üzlet!

(#17584) falseobject

falseobject
(újonc)

Sziasztok!

Van egy MSI MS-1221 laptopom. http://www.pcrush.com/images/hi-res/588632.jpg Nézegettem a fórumot, hasonló hibára rátaláltam, a megoldásra nem. A hiba: a képernyő elsötétült. Van olyan szög viszont, ahonnan egészen halványan lehet látni. Szétszedtük a képernyő részét, nem tűnik úgy hogy bármelyik kábel sérült lenne. Kitettem monitorra, működik. Az inverter kábel hibát kizártuk, a képernyőhibát szintén. Talán a világítás-kábel tört meg valahol a gépházon belül, talán az áramellátással van gond. Mi a véleményetek?

Köszönöm előre is a válaszokat.

falseobjectivity.blogspot.com ...and so, False Objectivenes created falseobjectivity

(#17585) Pizzu válasza falseobject (#17584) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

nem értem pontosan

akkor ha belevilágítasz látod, hogy megy a kijelző csak halványan?

(#17586) rrobi

rrobi
(fanatikus tag)

Sziasztok, telepített már valaki EX610X ( MS-163D )-re Win7-et? Érdemes belevágni? Köszönöm! :R

(#17587) Pizzu válasza rrobi (#17586) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

csak nyugodtan

nem hiszem problémád lesz....

(#17588) rrobi válasza Pizzu (#17587) üzenetére

rrobi
(fanatikus tag)

Köszi, csak azért kérdezem, mert gyári támogatás nincs Win7-hez... Ilyenkor nem tudom mi van pl olyannal, mint a System Control Manager, ami nélkül nem mennek a funkciógombok.. :F

(#17589) Pizzu válasza rrobi (#17588) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

melyik funkció gombokra gondolsz?
ami az"Fn" lenyomásával megy?

(#17590) rrobi válasza Pizzu (#17589) üzenetére

rrobi
(fanatikus tag)

Nem, hanem a bekapcsoló mellettiekre, amivel például a wifit kapcsolom be. :R

(#17591) Pizzu válasza rrobi (#17590) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

Az érdekes....
mert azzal nem szokott gond lenni

pontosan mit ír ki az eszközkezelő a hálózati eszközökre?

(#17592) rrobi válasza Pizzu (#17591) üzenetére

rrobi
(fanatikus tag)

Még nem telepítettem fel a 7-et, gondoltam előtte érdeklődök... XP-n addig nem ment a wifi, míg ezzel a gombbal be nem kapcsoltam. De ez a gomb csak a program telepítése után működött. Ebből gondolom, hogy kell valami... Vagy nem? :F

(#17593) Pizzu válasza rrobi (#17592) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

nekem még nem volt ilyen
habár én nem használtam xp-vel

(#17594) rrobi válasza Pizzu (#17593) üzenetére

rrobi
(fanatikus tag)

XP-nél úgy csinálta ahogy írtam...
Használtál EX610X-et Win7-tel gond nélkül? 32 vagy 64bit? Esetleg a driverek amiket használtál megvannak?

(#17595) LarsR válasza rrobi (#17594) üzenetére

LarsR
(tag)

Ex600-on megy a win7, ott is külön kell bekapcsolni a wifit és a kamerát is. Persze kell a driver hozzá. Szerintem minden gond nélkül megy majd. Egyébként 32bites van rajta. Van eredeti driver lemezed? Ha van onnan szerintem érdemes megpróbálni a vista-sat. Egyébként én az msi oldaláról töltöttem le, és megy.

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#17596) rrobi válasza LarsR (#17595) üzenetére

rrobi
(fanatikus tag)

Köszönöm. Nincs telepítőm, nekem is MSI-ről kell leszednem majd. Talán hétvégén sikerül összehoznom...

(#17597) Hekxer válasza rrobi (#17596) üzenetére

Hekxer
(lelkes újonc)

Üdv mindenkinek.

Egy MSI GT683-am van és a gyári 1366x768-as kijelzőt akarom 1920x1080-asra cserélni.
A GT szériát evvel a két kijelzővel szerelték kiadástól függően, gondolom csak kicserélem aztán kész.

A kérdés, hogy pontosan milyen panel kell bele mert nem találtam semmi konkrét típus számot hogy milyen a hd panel amivel csere kompatibilis a cucc.

[ Szerkesztve ]

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#17598) LarsR válasza rrobi (#17596) üzenetére

LarsR
(tag)

Nincs mit :)

(#17599) devergo74

devergo74
(tag)

Sziasztok.
Tudna valaki linket, ahonnan letudnám tölteni az msi-1632-es laptop xp drivereket. Nem sikerült eddig találnom hozzá xp drivereket.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17600) LarsR válasza devergo74 (#17599) üzenetére

LarsR
(tag)

Szerintem itt.

(#17601) devergo74 válasza LarsR (#17600) üzenetére

devergo74
(tag)

Köszi, sikerült letölteni az általad ajánlott oldalról.

(#17602) rrobi válasza LarsR (#17598) üzenetére

rrobi
(fanatikus tag)

Gond nélkül felment! :R

(#17603) LarsR válasza devergo74 (#17601) üzenetére

LarsR
(tag)

Igazán nincs mit.

(#17602) rrobi Örülök, hogy működik!

(#17604) Plasticbomb válasza Balazska7 (#17576) üzenetére

Plasticbomb
(senior tag)

Küldtem pü-t. Nekem a piros-fekete verzió van meg, szegénykém eléggé leharcolt állapotban van,már minta kijelző körüli rész, a pálcák eltörtek, amit tudtam egyszer venni, azok meg után kókányoltak voltak, és a beszerelés pillanatában meg is adta magát az egyik, a másikat meg sem próbáltam beszerelni már. Most keresek valakit, aki megfelelően erős anyagból le tud nekem gyártani egy jobb, és egy bal oldalit is. Valamint a kijelző körüli borítás is elfáradt....

(#17605) Pizzu válasza Plasticbomb (#17604) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

valószínű azért tört el mert a zsanér feszes volt
és szerintem ott más gond is volt még.....

(#17606) Plasticbomb válasza Pizzu (#17605) üzenetére

Plasticbomb
(senior tag)

Igen, a zsanér nagyon feszült, de a pálca anyaga is túl puha. A kisujammal képes vagyok meghajlítani... (mármint az után kókányoltakat.)
Szal ez nem az igazi...

Az eredeti pálcát meg unokaöcsém harcolta le.... :D

[ Szerkesztve ]

(#17607) Pizzu válasza Plasticbomb (#17606) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

a pálca szerepe a kijelző fedlappal együtt van

ha repedt vagy törött a burkolat már kevés

(#17608) claysei

claysei
(újonc)

Sziasztok!

Végre találtam egy számomra megfelelő lapost (MSI GS70 Stealth Pro), ami méretben is, és teljesítményben is megfelel. Két fő szempontom a relatíve erős hardver (amennyire ép keretek között lehet persze), és hordozhatóság (sokat utazok).
A kérdésem az lenne, ha régebbi játékokkal játszanék rajta (WOW), illetve néha 3D modellezőkkel (Solid Edge, CAD) kontárkodnék, akkor erősen túl melegedne? Sok helyen hallom, hogy nem érdemes megvenni, mert a vékonysága nagyon a hűtés kárára ment. Valakinek vannak ezzel kapcsolatosan tapasztalatai, esetleg tanácsai?

Köszönöm.

Oneplus One 64 GB

(#17609) Attesz

Attesz
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Egy MSI MS 163-D BIOS beállításával kapcsolatban.
A bootolási sorrenden szeretnék változtatni, de folyton azt írja, hogy "Only View Item".
Azt hiszen jól írtam.
Mi ennek az oka?
Hogy lehet kijavítani?
Valamiért az indulásnál sem működik az, hogy ki tudjam választani a bootolási sorrendet. Nem reagál az F11-re.

Köszönöm

Attesz

[ Szerkesztve ]

(#17610) Pizzu válasza Attesz (#17609) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

F2 a BIOS nem?

(#17611) Attesz válasza Pizzu (#17610) üzenetére

Attesz
(fanatikus tag)

Szia!

Nem, a BIOS-ba való belépés a DELETE.
Elvileg a BOOT menü az F11, de ez nem működik.

Köszönöm

(#17612) Pizzu válasza Attesz (#17611) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

be kell menni a BIOSba

Némelyiknél van olyan lehetőség hogy letiltani a boot menu-t

(#17613) EkSYS válasza claysei (#17608) üzenetére

EkSYS
(senior tag)

hát ha hajtod akkor melegszik, a proci is, pláne ha haswell alapú, plusz 3D-ben a játékok is kérnek erőt. Mondjuk a WoW talán nem, de egy AS Creed vagy CoD AW tuti beleharap.
Szvsz, próbáld ki valahol mielőtt megveszed!

http://picasaweb.google.com/ekieki77

(#17614) claysei válasza EkSYS (#17613) üzenetére

claysei
(újonc)

köszönöm!
Cooler Master laptopos hűtő mennyit segíthet, ha esetleg belelendül az ember a játékba? Van ezeknek a hűtőknek effektív értelmük?

Oneplus One 64 GB

(#17615) Pizzu válasza claysei (#17614) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

több levegő több por

én nem szoktam tanácsolni emiatt, mert több por kerül bele

(#17616) domiromm

domiromm
(kvázi-tag)

Helló.
Van egy msi gx70 laptopom melyik ramot válasszam?
-Corsair
-Hyperx
Később szeretnék beletenni ssd-t, milyet ajánlotok?
Ilyenre gondoltam:Crucial
Választ előre köszönöm.

(#17617) domiromm

domiromm
(kvázi-tag)

Ezt kifelejtetem.
crucial

(#17618) EkSYS válasza claysei (#17614) üzenetére

EkSYS
(senior tag)

egyetértek. Lényeg hogy ahol fújja ki a meleg levegőt az legyen szabad.

http://picasaweb.google.com/ekieki77

(#17619) LarsR

LarsR
(tag)

Sziasztok! Valaki nem tudja véletlenül ex705/gx700 dvd olvasó méretét? Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem 12.7mm. Valaki meg tudja ezt nekem erősíteni? Régi nincs meg, nem tudom megmérni, már vagy 2 éve elfáradt! Köszönöm! :R

(#17620) Pizzu válasza LarsR (#17619) üzenetére

Pizzu
(fanatikus tag)

az nagy hiba

mert kell hozzá a takaró és a rögzítő fül

(#17621) LarsR válasza Pizzu (#17620) üzenetére

LarsR
(tag)

Az meg van, tudtam, hogy fog még kelleni. Egyébként megtaláltam már 12.7mm-es. Az lg honlapján meglepetésemre feltüntették, máshol nem találtam a google segítségével.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI notebookok
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.