Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feket663

    tag

    válasz elephant91 #17537 üzenetére

    Nekem is GP60asom van, de a i7-4700MQ processzoros változat, és 740-es Nvidia grafika van benne. Tulajdonképpen meg vagyok elégedve a géppel, ami továbbra sem tetszik, az érintőpad működése, ha leveszem az érzékenységét minimumra, akkor a dupla kattintásokat nem érzékeli néha, ha meg picit feljebb veszem, akkor meg ha a tenyeremmel hozzáérek, akkor összevissza kezd el írni (áthelyezi a kurzort). Már az elején kapott egy v300-as Kingston SSD-t (az Albacomp szerelte be teljesen ingyen), azóta minden azonnal történik, nincs késlekedés, gondolkodás még frissítések után se. A billentyűzet jónak mondható, a fullHD-s képernyő elég jó minőségű TFT létére, nekem inkább ez volt a lényeg, nem az üzemidő. Notebook léttére viszonylag gyorsan rendereli a filmeket, így amire használom, arra nekem tökéletes. Játszani nem nagyon szoktam rajta, a NFS Rival-t próbáltam, full HD-ben, de minimumra levett grafikával szépen futott. Ami hiba eddig történt, az annyi, hogy a zsanért védő műanyag burkolatok közül az egyik elvált-eltört, egy nagyon pici kontaktragasztóval ragasztottam vissza, nem is látszik semmi belőle.
    A boltot nem ismerem sajna.

Új hozzászólás Aktív témák