Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shagy

    tag

    válasz Motar #10246 üzenetére

    Hát... nekem jna 5 óta van a szervizben a gépem... néha hallottam, h zörög a venti de nem volt egéb jel, azt hittem, h csak valami szemét ment bele és nem foglalkoztam vele, míg szilveszter délelőtt az ölemben netezés közben azt érzem h miért forrósodott be a nadrágom... 90°C nál lekapcsoltam. - leállt a ventillátor. Ha nincs az ölemben, észre se veszem h nem hűti magát, ki tudja mi károsodik, ha gép kapcsol le magától (elvileg semmi, azért van benne z h lekapcsoljon, ha túl meleg - úgy 100°C a gx-eknél - de biztos h nem tesz neki jót)
    Nem tudom, mennyibe került volna, h a a saját pénzemen javíttatom, ezért gondoltam naívan, h ez lesz a legjobb, h beviszem ahova kell. :B

    Sajnos időközben mikor felhívom őket
    - 4 nap után még hozzá sem nyúltak de 2 hét és kész szerintük
    - 10 nap után azt mondják nyugi, 2 hét
    erre mondom h ezt már hallottam - akkor azt mondja h kb egy hónap, de már jan 11-én leadták a rendelést az alkatrészre - tehát haladnak.
    letettem, megnéztem jan 11 vasárnap... ... ... mikor dolgoznak ezek vasárnap? :W
    Szóval várok türelmesen.
    Régebben vki belinkelt több gyártónak egy tesztjét h mire figyeljünk a vásárlásnál és a garról. Abban az áll, h 30 nap után kicserélik a gépet...
    Van egy olyan gyanúm, h addig nem kapkodnak...
    Nyugtassatok meg, olyat ugye nem tehetnek, h visszadják, h nemjó majd pedig újra kezd futni a 30 nap... ugye? :F

    - shagy

Új hozzászólás Aktív témák