Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz Porcupain #7473 üzenetére

    jaja :)
    amúgy bocsi a helyesírásért, csak siettem és darabokban írtam meg, így lett ilyen magyartalan és hibás "néhol".

    viszont: nézem a sony a820-at pl ott sincs se flac se ape.
    a "régi" sony lejátszókra lett pl. flac támogatás? mert ha nem, akkor bizony lehet le is mondok a várakozásról. futásra veszek egy clipet, amúgy meg s9. úgyis jobb a felbontása nagyobb a kijelzője és biztos vagyok hogy tovább is bírja majd. a sony nagyon vékony és kisebb... meg az oled kicsivel többet is fogyaszt. a sonyt meg nem értem ha ilyenek nélkül akar hódítani... saját formátum felesleges erőltetése, meg most igen szerény codec támogatási lista? egy csúcs-prémium ragadozótól...? hehe, kösz ha ez így marad lehet inkább nem.
    a zenéim 80-90%-a flac formátumban vannak. és ez is a jövő ilyen tárhely árak mellett.
    ez "a legjobb hangminőség meg minden" tuti klassz dolog, de a különbség az ilyen technikai cuccoknál, a nagy konkurencia mellett "nem lesz számottevő"" egy átlagos, de mégis minőségre adó user szemében/fülében. A csúcskategóriában ezután nem is tudom mit lehet majd fejleszteni még. tárhely és akkuidő még tuti... de jobb kijelzőről még nem hallottam csak a hajlítható amoled meg ilyenek, de az már tényleg horror árakon lesz... amikor lesz :)

Új hozzászólás Aktív témák